تیتر امروز

کیانوش جهانپور:تداوم مهاجرت متخصصان، یعنی از بین رفتن ساختار نظام پزشکی/تولیدکنندگان داخلی سرخورده شدند/خبر جلوگیری از واردات واکسن کرونا کذب محض بود
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با سخنگوی پیشین وزارت بهداشت:

کیانوش جهانپور:تداوم مهاجرت متخصصان، یعنی از بین رفتن ساختار نظام پزشکی/تولیدکنندگان داخلی سرخورده شدند/خبر جلوگیری از واردات واکسن کرونا کذب محض بود

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود به میزبان دکتر کیانوش جهانپور، سخنگوی پیشین وزارت بهداشت بود، او از هجمه‌های خبرهای فیک و فشار‌های زیاد در دوران کرونا گفت.
تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت

ادای دین به مردم ایذه و باغملک با یک کمیسیون در مجلس شورای اسلامی

در انتخابات یازدهم اسفندماه ۱۴۰۲، فرشاد ابراهیم پور نورآبادی توانست با کسب رای بالا و فوق العاده از مردم ایذه و باغملک به عنوان یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزیده شود

کد خبر: ۱۶۲۶۶۲
۲۱:۵۱ - ۲۴ اسفند ۱۴۰۲

در انتخابات یازدهم اسفندماه ۱۴۰۲، فرشاد ابراهیم پور نورآبادی توانست با کسب رای بالا و فوق العاده از مردم ایذه و باغملک به عنوان یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزیده شود. این انتخاب نشان دهنده اعتماد و امیدی است که مردم این حوزه انتخابیه به او دارند. ابراهیم پور به عنوان یک چهره ملی حالا مسئولیت سنگینی بر عهده دارد تا بتواند در راستای توسعه و پیشرفت ایذه و باغملک گام بردارد.

موفقیت ابراهیم پور در مجلس شورای اسلامی نه تنها به تلاش ها و تخصص او بستگی دارد، بلکه حمایت و همراهی مردم و نخبگان این مناطق نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. این همراهی می تواند به شکل فعالیت در کمک به شناسایی و حل مشکلات محلی، ارائه پیشنهادها و نظرات سازنده به نماینده و همچنین پیگیری و نظارت بر اجرای وعده‌ها و برنامه‌های او باشد.

علاوه بر این، توانایی ابراهیم پور در به دست آوردن مسئولیت در یکی از کمیسیون های مجلس می تواند فرصتی برای ارتقاء جایگاه ایذه و باغملک در سطح ملی فراهم آورد(به گفته برخی کارشناسان سیاسی اجتماعی بهترین نوع ادای دینی که مجلس می تواند برای این حوزه انتخابیه داشته باشد، انتخاب نماینده آن بعنوان رئیس یکی از کمیسیون ها است) بنابراین، مهم است که دیگر نمایندگان استان خوزستان نیز از او حمایت کنند و در مسیر توسعه این مناطق با او همکاری نزدیک داشته باشند.

در نهایت، با توجه به پتانسیل و توانایی های فرشاد ابراهیم پور نورآبادی، او می تواند نماینده موفقی برای آینده ایذه و باغملک باشد. اما تحقق این موفقیت نیاز به یک تلاش جمعی دارد. همراهی مردم و نخبگان، همکاری دیگر نمایندگان و توجه ویژه به نیازها و مشکلات این مناطق می تواند زمینه ساز تحقق آرمان ها و اهداف بلند مدت برای ایذه و باغملک باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی