تیتر امروز

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ یک تیم به محل احتمالی حادثه نزدیک شد
این گزارش بروزرسانی می‌شود

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ یک تیم به محل احتمالی حادثه نزدیک شد

برخی خبرها حاکی از آن است که بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است. با این حال برخی همراهان رئیس جمهور در این بالگرد توانسته‌اند تماسی با مرکز برقرار کنند...
«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
درگیری در درمانگاه قم و واکنش‌های گسترده

زیباکلام: اگر اقدام آن روحانی موجه بوده، چرا به دنبال تنبیه عامل پخش فیلم هستند؟

صادق زیباکلام، استاد علوم سیاسی درباره درگیری یک طلبه با یک مادر قمی در درمانگاه به دلیل حجاب، نوشت: هیچ یک از مسئولین نظام اقدام روحانی در قم را مورد نکوهش قرار ندادند. برعکس، برخی هم آن‌را بعنوان اقدامی انقلابی علیه بی‌حجابی ستودند. می‌ماند این سوال که اگر آن اقدام موجه و اشکالی نداشته، در آن‌صورت چرا مسئولین بدنبال تنبیه کسانی هستند که فیلم آنرا به رسانه‌های خارجی داده‌اند؟

کد خبر: ۱۶۲۵۴۶
۱۹:۲۹ - ۲۱ اسفند ۱۴۰۲

زیباکلام

دیدارنیوز _ سرویس سیاسی: یک استاد علوم سیاسی به درگیری یک روحانی با مادری که نوزادش را در درمانگاه قم به همراه داشت، واکنش نشان داد.

به گزارش دیدارنیوز، درگیری و بحث بر سر پوشش زنان تنها چند روز پس از انتخابات بار دیگر تیتر رسانه‌ها شده و افکار عمومی را تحت تاثیر قرار داده است.

صادق زیباکلام، استاد علوم سیاسی درباره درگیری در درمانگاه قم نوشت: «هیچ یک از مسئولین نظام اقدام روحانی در قم را مورد نکوهش قرار ندادند. برعکس، برخی هم آن‌را بعنوان اقدامی انقلابی علیه بی‌حجابی ستودند. می‌ماند این سوال که اگر آن اقدام موجه و اشکالی نداشته، در آن‌صورت چرا مسئولین بدنبال تنبیه کسانی هستند که فیلم آنرا به رسانه‌های خارجی داده‌اند؟»

زیباکلام

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی