تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
یک سریال علمی ـ تخیلی از شبکه چهار پخش می‌شود

نبرد گودزیلا و تایتان‌ها در نوروز

سریال جدید «مونارک: میراث هیولاها» در ۱۰ قسمت در گونه اکشن، ماجراجویی و علمی - تخیلی در نوروز ۱۴۰۳ از شبکه چهار پخش خواهد شد.

کد خبر: ۱۶۲۴۵۹
۱۰:۴۸ - ۲۰ اسفند ۱۴۰۲

نبرد گودزیلا و تایتان‌ها در نوروز

دیدارنیوز: سریال جدید «مونارک: میراث هیولاها» در نوروز ۱۴۰۳ از شبکه چهار پخش خواهد شد.

به نقل از معاونت سیما، سریال جدید «مونارک: میراث هیولاها» در ۱۰ قسمت در گونه اکشن، ماجراجویی و علمی - تخیلی محصول ۲۰۲۳ کشور‌های ژاپن و آمریکا به کارگردانی کرت راسل است که در نوروز ۱۴۰۳ از شبکه چهار پخش خواهد شد.

این سریال دارای ۷ از ۱۰ امتیاز از درگاه تخصصی IMDB است.

داستان سریال پس از نبرد بین گودزیلا و تایتان‌ها رخ می‌دهد و نشان می‌دهد که هیولا‌ها واقعی هستند. سریال سفر یک خانواده را دنبال می‌کند تا اسرار مدفون خود را کشف کند و به میراثی برسد که آن‌ها را به مونارک مرتبط می‌کند.

اولین قسمت این سریال، ساعت صفر بامداد روز سه شنبه، ۲۹ اسفند، پخش و در ۱۰ شب متوالی ادامه خواهد یافت و زمان پخش تکرار سریال در ساعت‌های ۱۱ و ۱۶ همان روز خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی