تیتر امروز

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.
مراسم تشییع رئیس‌جمهور/ سفر «اردوغان» به مشهد تکذیب شد
حضور مقامات خارجی در تهران پس از سقوط دردناک بالگرد در آذربایجان شرقی

مراسم تشییع رئیس‌جمهور/ سفر «اردوغان» به مشهد تکذیب شد

روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه، بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیرخارجه در آذربایجان شرقی دچار سانحه شد و صبح روز دوشنبه رئیس جمعیت هلال احمر از پیدا شدن لاشه بالگرد...
متن استعفای معاون سیاسی صدا و سیما

علیرضا خدابخشی: برای باز کردن فضا برای مدیری تازه نفس استعفای خود را مجدداً تقدیم می‌کنم

متن استعفای معاون سیاسی صدا و سیما؛ خدابخشی: برای باز کردن فضا برای مدیری تازه نفس و استمرار نوآوری در معاونت سیاسی استعفای خود را مجدداً تقدیم می‌کنم

کد خبر: ۱۶۲۴۲۴
۱۵:۴۷ - ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

خدابخشی: برای باز کردن فضا برای مدیری تازه نفس استعفای خود را مجدداً تقدیم می‌کنم

دیدارنیوز ـ سرویس سیاسی: متن استعفای علیرضا خدابخشی:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
برادر گرامی جناب اقای دکتر جبلی
رئیس محترم سازمان
باسلام و احترام
اکنون که با پایان یافتن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی یکی از مسئولیت‌های سنگین معاونت سیاسی برای پیگیری ۴ راهبرد رهبر معظم انقلاب اسلامی روحی له الفدا مبنی بر مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت پایان یافته است و رضایت معظم له را در پی داشته، بازآرایی و تازه‌گردانی عملیات رسانه‌ای در مقابله با جنگ همه‌جانبه و ترکیبی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی؛ ضرورت دارد.

فرصت را مغتنم شمرده و برای باز کردن فضا برای مدیری تازه نفس و استمرار نوآوری در معاونت سیاسی رسانه ملی؛ استعفای خود را مجدداً تقدیم می‌کنم.

لازم می‌دانم از حمایت‌های کافی حضرتعالی در دوران مسئولیت و همچنین تلاش همکارانم در معاونت‌های سازمان خصوصا معاونت سیاسی تشکر و قدردانی و بابت تقصیر‌ها و قصور‌ها طلب حلالیت کنم.

به گزارش دیدار؛ پیش از انتشار متن استعفای معاون سیاسی صدا و سیما خبرهایی مبنی بر اینکه او اخراج شده است، دست به دست شد.
از جمله در خبرها با تیترهای مانند: «عزل پسرخاله جلیلی‌ها در پی ماجراجویی اخیر در صداوسیما!» و «خدابخشی از معاونت سیاسی صداوسیما برکنار شد»، مواجه شدیم.

در متن گزارش‌های قبل از متن استعفای خدابخشی آمده بود: «بعد از حضور شائبه‌برانگیز حمید رسایی در گفت‌وگوی ویژه شبکه خبر و بیان اظهاراتی که انتقادات فراوانی در پی داشت، صبح امروز علیرضا خدابخشی پسر خاله سعید و وحید جلیلی از معاونت سیاسی صداوسیما عزل شد و جای خود را به محمدعلی صائب رئیس خبرگزاری صداوسیما داد».

به نظر می‌رسد برای کاهش بار معنایی اخراج یا برکناری، شخص علیرضا خدابخشی بر آن شده که متن استفایی به این مضمون منتشر کند. 

 

برچسب ها: صدا و سیما
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی