تیتر امروز

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ جستجو برای پیدا کردن هلی‌کوپتر +ویدیو
این گزارش بروزرسانی می‌شود

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ جستجو برای پیدا کردن هلی‌کوپتر +ویدیو

برخی خبرها حاکی از آن است که بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است. با این حال برخی همراهان رئیس جمهور در این بالگرد توانسته‌اند تماسی با مرکز برقرار کنند...
«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
آخرین اجلاس خبرگان رهبری دوره پنجم

جنتی: مسوولان برای حل مشکلات کشور گام بردارند

احمد جنتی، رییس مجلس خبرگان رهبری درباره انتخابات ۱۱ اسفندماه در ایران گفت: انتخابات را پشت سر گذاشتیم و مردم ایران، با غیرت دینی خود، طراحی دشمنان را بی‌اثر کردند. مسوولان کشور نیز باید شکرگذار این نعمت باشند و برای حل مشکلات کشور گام بردارند.

کد خبر: ۱۶۲۲۶۲
۱۲:۲۷ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

جنتی:

دیدارنیوز: دبیر شورای نگهبان با اشاره به انتخابات ۱۴۰۲ خاطرنشان کرد که مردم ایران طراحی دشمنان را بی‌اثر کردند و مسئولان کشور باید شکرگذار این نعمت باشند.

آیت‌الله احمد جنتی صبح امروز - سه شنبه ۱۵ اسفند - در آخرین اجلاس خبرگان رهبری دوره پنجم، اظهار کرد: از حضور پرشور ملت ایران در انتخابات یازدهم اسفند قدردانی می‌کنم.

وی افزود: انتخابات را پشت سر گذاشتیم و مردم ایران، با غیرت دینی خود، طراحی دشمنان را بی‌اثر کردند. مسئولان کشور نیز باید شکرگذار این نعمت باشند و برای حل مشکلات کشور گام بردارند.

رییس مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: مردم نشان دادند درکی درست از منافع ملی دارند. حقیقتاً رهبران انقلاب اسلامی و همچنین مردم شریف ایران اسلامی از نعمت‌های بی بدیل الهی هستند که در کنار یکدیگر برای تحقق نظام مردم سالاری دینی مجاهدت کرده اند و مسئولان کشور نیز در قوای سه گانه باید با خدمتگزاری خالصانه، شکرگزار این نعمات گرانقدر باشند و در جهت حل مشکلات کشور گام بردارند.

پس از پایان سخنان رییس مجلس خبرگان رهبری، آیت الله حسینی اشکوری موضوع تحریف و تبلیغات سوء را بررسی کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی