تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.

ادعای رویترز درباره ایران و شورای حکام آژانس

خبرگزاری رویترز به نقل از دیپلمات‌های غربی ادعا کرد که شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه ایران قطعنامه صادر نمی‌کند.

کد خبر: ۱۶۲۲۲۵
۲۰:۲۳ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

ادعای رویترز درباره ایران و شورای حکام آژانس

دیدارنیوز: رویترز گزارش داد که شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه جمهوری اسلامی ایران قطعنامه صادر نمی‌کند.

خبرگزاری رویترز به نقل از دیپلمات‌های غربی گزارش داد اعضای شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تصمیم گرفتند وارد تقابل جدی با برنامه هسته‌ای ایران نشوند.

دیپلمات‌ها گفته‌اند در شرایطی که جنگ در غزه ادامه دارد ایالات متحده خواستار دامن زدن به تنش‌های دیپلماتیک بیشتر با ایران از طریق تلاش برای صدور یک قطعنامه علیه این کشور در آژانس اتمی نیست.

یک دیپلمات غربی گفت: اگر شما در حال حاضر یک قطعنامه صادر کنید... انجام هر کاری که بتواند به عنوان یک نشانه غلط تفسیر و منجر به اشتباه محاسباتی شود، خطرناک است.

این مقام‌های آگاه ابراز داشتند: منطقه در وضعیت متلاطم است، شما یک آتش بس یا هیچ گونه راه حلی در غزه ندارید، ما چشم اندازی در مورد هیچ نوع راه حل هسته‌ای نداریم و آمریکا به سمت انتخابات ریاست جمهوری می‌رود.

دیپلمات‌ها پیش از نشست شورای حکام گفته بودند که قدرت‌های اروپایی که آخرین قطعنامه را به طور مشترک با آمریکا پیشنهاد کردند و به طور کلی در هماهنگی با واشنگتن اقدام می‌کنند، یک متن پیش نویس آماده کرده بودند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی