تیتر امروز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»
قسمت دوم از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»

در دومین قسمت از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز با شخصیت‌های تاریخی، علی شمس اردکانی ادامه ماجرای ارتباط خود با امام و رفت آمد چندباره از کویت به نوفل‌لوشاتو و بالعکس را تشریح کرد.
پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو
مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور و همراهان

پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو

پس از سانحه تلخ و شوکه‌کننده سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران که امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و همراهان در آن حضور داشتند، پیکر...
زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.
بر خلاف هیاهوی دشمن مشارکت خوبی از سوی مردم در انتخابات رقم خورد

عنابستانی: دشمن مشارکت را ۲۰ درصد پیش‌بینی کرده بود

عنابستانی، نماینده مردم سبزوار در مجلس که در انتخابات ۱۱ اسفند برای مجلس دوازدهم رای نیاورد، گفت: با وجود همه هیاهویی که دشمنان راه انداخته بودند و مشارکت را ۲۰ درصد پیش بینی و عملا شکستی برای جمهوری اسلامی تصور می‌کردند، مشاهده کردیم نسبت به آنچه که انتظار می‌رفت، در روز انتخابات مشارکت خوبی از سوی مردم رقم خورد.

کد خبر: ۱۶۲۲۱۵
۱۸:۰۷ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

عنابستانی

دیدارنیوز: علی اصغر  عنابستانی اظهار داشت: بر خلاف هیاهوی دشمن مشارکت خوبی از سوی مردم در انتخابات رقم خورد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود همه هیاهویی که دشمنان راه انداخته بودند و مشارکت را ۲۰ درصد پیش بینی و عملاٌ شکستی برای جمهوری اسلامی تصور می‌کردند، مشاهده کردیم نسبت به آنچه که انتظار می‌رفت، در روز انتخابات مشارکت خوبی از سوی مردم رقم خورد.

عنابستانی با اشاره به تلاش‌های دشمنان در دعوت از مردم به تحریم انتخابات تاکید کرد: قاعدتاٌ مردم ایران همیشه آن‌طور که دشمنان برای آن‌ها برنامه ریزی می‌کنند، عمل نمی‌کنند بلکه منافع خود را در نظر می‌گیرند و بر اساس منافع خود عمل می‌کنند.

وی با اشاره به میزان مشارکت مردم در انتخابات ۱۱ اسفند گفت: بخش زیادی از ایرانیان خارج از کشور به دلیل محلی بودن انتخابات مجلس، امکان رای دادن در این انتخابات را ندارند و چنانچه عدد آن‌ها را از عدد واجدین شرایط کم کنیم، مشارکت تا ۵۰ درصد هم می‌رسد.

این نماینده عنوان کرد: با وجود همه هیاهویی که دشمنان راه انداخته بودند و مشارکت را ۲۰ درصد پیش بینی و عملاٌ شکستی برای جمهوری اسلامی تصور می‌کردند، مشاهده کردیم نسبت به آنچه که انتظار می‌رفت، در روز انتخابات مشارکت خوبی از سوی مردم رقم خورد و با توجه به شرایط سختی که بر جامعه حاکم است، وضعیت تحریم‌ها و همچنین شرایط سخت معیشتی، مردم باز هم ثابت کردند که همراه انقلاب‌شان هستند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی