تیتر امروز

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ اعزام تیم‌های امدادی زنجان به محل حادثه
این گزارش بروزرسانی می‌شود

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ اعزام تیم‌های امدادی زنجان به محل حادثه

برخی خبرها حاکی از آن است که بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است. با این حال برخی همراهان رئیس جمهور در این بالگرد توانسته‌اند تماسی با مرکز برقرار کنند...
«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
مدیرعامل شرکت گاز مازندران مطرح کرد:

واگذاری انشعاب گاز رایگان به مددجویان کمیته امداد امام (ره)

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران گفت: برای واگذاری رایگان انشعاب گاز به جامعه هدف این مجموعه در راستای اجرای ماده ۸۰ قانون برنامه ۵ ساله ششم توسعه، آمادگی کامل داریم و در همین راستا در سال جاری بیش از ۶۶۲ انشعاب گاز به مجموعه مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی واگذار شده است.

کد خبر: ۱۶۲۲۰۷
۱۷:۰۳ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

واگذاری انشعاب گاز رایگان به مددجویان کمیته امداد امام (ره)

 

دیدارنیوز ـ استان مازندران: قاسم مایلی رستمی امروز ۱۴ اسفند در نشست با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران با بیان اینکه خدمات حمایتی در راستای تلاش برای توانمند شدن خانواده‌های مددجویان ارائه می‌شود، ادامه داد: در سال جاری ۴۷۷ انشعاب گاز رایگان برای اقشار نیازمند روستائی و ۱۸۵ انشعاب به جامعه هدف شهری تخصیص داده شده که همه این خدمات به صورت رایگان به خانواده مددجویان و نیازمند ارائه شده است.

وی با اشاره به این نکته که این اقدام در تمامی ادارات گاز رسانی استان انجام می‌شود افزود: مددجویان تحت پوشش دو سازمان در صورتیکه تاکنون از این امتیاز استفاده نکرده‌اند می‌توانند پس از دریافت معرفی نامه از دستگاه تحت پوشش و ارائه آن به اداره گاز منطقه در زمان اشتراک پذیری از این امتیاز استفاده کنند.

مایلی رستمی اظهار کرد: بر اساس قانون بودجه سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی می‌توانند از قبض رایگان گاز بهره‌مند شوند.

وی افزود: مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی با قرار گرفتن در سه پلکان نخست مصرف گاز از قبض رایگان برخوردار می‌شوند.

 

 

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی