تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.

پایتخت در حال خانه‌تکانی است

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از اجرای طرح استقبال از نوروز (طرح بهاران) خبر داد و گفت: اکنون با اقدامات این معاونت در تمامی مناطق ۲۲گانه؛ شهر تهران در حال خانه تکانی است.

کد خبر: ۱۶۲۲۰۰
۱۶:۱۰ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

 

پایتخت در حال خانه‌تکانی است

دیدارنیوز: معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از اجرای طرح استقبال از نوروز (طرح بهاران) خبر داد و گفت: اکنون با اقدامات این معاونت در تمامی مناطق ۲۲گانه؛ شهر تهران در حال خانه تکانی است.

حسین نظری با اشاره به انجام اقدامات شهرداری تهران در طرح استقبال از نوروز (طرح بهاران)، گفت: تمامی اقدامات در طرح استقبال از نوروز (طرح بهاران) با رویکرد اجرای برنامه‌ها و اقدامات خلاقانه و ویژه در راستای ایجاد تحول در سطح شهر تهران پیش بینی شده و در حال اجرا است.

ایجاد شادابی در شهروندان با تغییر و تحول در منظر شهری

وی درباره اهداف اجرای طرح استقبال از نوروز (طرح بهاران) افزود: ایجاد روحیه نشاط و شادابی در شهروندان با تغییر و تحول در منظر شهری، جلب مشارکت شهروندان در آراستگی شهر تهران و ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات به شهروندان از جمله اهداف مهم این طرح است.

اجرای المان‌های ترکیبی و اکران تبلیغات محیطی نوروز

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران مجموعه اقدامات و فعالیت‌های این معاونت را در طرح استقبال از نوروز (طرح بهاران) برشمرد و توضیح داد: اجرای المان‌های ترکیبی (حجم، فضای سبز، نور)، اکران تبلیغات محیطی نوروز در کلیه سازه‌های تعیین شده، استقرار کار‌های هنری (تخم مرغ‌های کار شده) در سطح شهر، اجرای طرح‌های مصوب نقاشی دیواری در جداره ها، آذین بندی میادین، معابر و...، اجرای سفره هفت سین در میادین مهم و شاخص، اجرای فرش گل در میادین و معابر، اجرای عملیات نورپردازی، تعویض پرچم‌های بزرگ و پرچم‌های الوان در معابر و رمپ و لوپ ها، اجرای تم رنگ در مناطق ۲۲گانه پایتخت، رنگ آمیزی کلیه المان‌های شهری در معابر، فضا‌های عمومی و بوستان ها، توزیع نهال به شهروندان و عملیات کاشت درخت در منازل، عملیات واکاری و احیاء باغچه‌ها و فضای سبز حاشیه معابر و میادین و تنظیف و آماده سازی آبنما‌های شهری در میادین و بوستان‌ها از جمله اقداماتی است که در طرح استقبال از نوروز (طرح بهاران) در حال اجرا است.

پایتخت در حال خانه‌تکانی است

وی همچنین جمع آوری و حمل پسماند‌های حجیم سطح شهر، نظافت و رفت و روب معابر و فضای سبز حاشیه معابر شهر، شستشوی جداول، گاردریل ها، نرده‌ها، مخازن، ایستگاه‌های سرپناه اتوبوس و تاکسی، پاکسازی جداره‌های معابر از تبلیغات غیرمجاز و برچسب ها، حذف زوائد فیزیکی در معابر و جداره‌های شهری، رفع نقص برج‌های نوری و روشنایی سطح معابر شهری، اجرای عملیات ایمن سازی فضا‌های عمومی شهر و رفع مخاطرات برابر دستورالعمل ها، رسیدگی و رفع نقص کلیه سرویس‌های بهداشتی در سطح شهر، ترمیم و رفع نقص کلیه المان‌های موجود در بوستان‌ها و معابر شعری نظیر ست‌های ورزشی و ...، پیگیری به منظور رفع نقص موجود در کفپوش معابر شهر (پیاده و سواره رو) و... را نیز از دیگر اقدامات شهرداری تهران برای نوروز ۱۴۰۳ برشمرد.

اقدامات ویژه در ورودی ها، بزرگراه‌های منتخب و محور‌های اصلی شهر

بر اساس گزارش سایت شهر، به گفته نظری، با توجه به حضور شهروندان در مراسم و مناسبت‌ها و ایام پایانی سال، اقدامات ویژه‌ای نیز در ورودی‌ها، بزرگراه‌های منتخب، محور‌های اصلی شهر با محوریت مناطق ۲۲گانه و در میادین و پلازا‌های منتخب پیش بینی شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی