تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان در واشنگتن

اولین پیروزی «هیلی»؛ ترامپ بالاخره شکست خورد

نیکی هیلی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از حزب جمهوری‌خواه در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری این حزب در واشنگتن دی سی، دونالد ترامپ را شکست داد.

کد خبر: ۱۶۲۱۶۹
۰۹:۳۰ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

اوین پیروزی «هیلی»؛ ترامپ بالاخره شکست خورد

دیدارنیوز: سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل برای اولین بار در رقابت با دونالد ترامپ توانست در انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان پیروز شود.

نیکی هیلی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از حزب جمهوری‌خواه در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری این حزب در واشنگتن دی سی از ترامپ پیشی گرفت، تا اولین پیروزی او ثبت شود.

براساس گزارش القدس العربی، بر اساس تمام گزارش‌های حوزه رای‌گیری هیلی ۱۲۷۴ رای در مقایسه با ۶۷۶ رای دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا کسب کرد.

پیروزی سفیر سابق در سازمان ملل متحد برای اولین بار پس از رای گیری در شش ایالت باعث شد تا او رقابت برای نمایندگی از حزب جمهوری‌خواه برای نامزدی را آغاز کند. این یک پیروزی بسیار مورد نیاز برای هیلی است که نشان دهد می‌تواند در جایی از ترامپ پیشی بگیرد، اما هنوز راه زیادی در پیش دارد.

او متعهد شد که حداقل تا سوپر سه‌شنبه این هفته که بیش از ده ایالت در انتخابات شرکت خواهند کرد، در رقابت باقی بماند. اما او نتوانست هیچ یک از ایالت‌های رای گیری اولیه در ژانویه و فوریه را برنده شود.

با این وجود بر اساس تازه‌ترین نظرسنجی‌ها حدود ۴۲ درصد از رای دهندگانی که در انتخابات مقدماتی جمهوریخواهان شرکت کردند، گفتند که اگر ترامپ در دادگاه مجرم شناخته شوند، برای خدمت کردن مناسب نخواهد بود. از سویی دیگر آخرین نظرسنجی انجام شده از سوی نیویورک تایمز و سیه‌نا که چندی پیش منتشر شد نشان داد که ۴۸ درصد از رای دهندگان آمریکایی از ترامپ و ۴۳ درصد آن‌ها از جو بایدن، رئیس جمهور فعلی آمریکا حمایت می‌کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی