تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
مدیرعامل آب منطقه‌ای استان اعلام کرد

چهار سد سیستان و بلوچستان سرریز شد

محمد امین بارانی، مدیرعامل آب منطقه‌ای سیستان و بلوچستان اعلام کرد که درپی بارندگی‌های چند روز گذشته در این استان سد‌های زیردان، پیشین، شی کلک و خیرآباد سرریز شد.

کد خبر: ۱۶۲۱۱۹
۰۹:۲۱ - ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

چهار سد جنوب سیستان و بلوچستان سرریز شد

دیدارنیوز: مدیرعامل آب منطقه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: درپی بارندگی‌های چند روز گذشته در این استان سد‌های زیردان، پیشین، شی کلک و خیرآباد سرریز شد.

محمد امین بارانی در بازدید از سد‌های استان اظهار کرد: بارندگی‌های هفته گذشته باعث شد سد‌های مخزنی پیشین در شهرستان سرباز با حجم ۱۷۵میلیون متر مکعب، سدزیردان در منطقه دستیاری چابهار باحجم مخزن ۲۰۷میلیون متر مکعب، سد شی کلک در شهرستان چابهار با حجم ۱۰میلیون متر مکعب و سدخیر آباد نیکشهر با حجم ۲۷ میلیون مترمکعب آبگیری و سرریز شود.

وی بیان کرد: همچنین این بارش‌ها باعث آبگیری و سرریز سد‌های تغذیه‌ای سارادان ایرانشهر وشمس آباد سراوان و افزایش آب سد ماشکید علیا شده است.

مدیرعامل آب منطقه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: در شمال استان سد‌های چاه نیمه دارای کاهش حجم آب نسبت به سال آبی گذشته است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی