تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.

اولین محموله کمک‌های آمریکا به غزه رسید

آمریکا که در جنگ خونین اسرائیل با حماس به شدت از تل‌آویو و ارتش جنایت‌کار نتانیاهو حمایت می‌کند، اولین عملیات بارریزی هوایی کمک‌های بشردوستانه به نوار غزه را انجام داد.

کد خبر: ۱۶۲۱۰۶
۲۱:۰۲ - ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

اولین محموله کمک‌های آمریکا به غزه رسید

دیدارنیوز: دو مقام آمریکایی روز شنبه ۱۲ اسفند در گفتگو با «رویترز» از انجام اولین عملیات بارریزی هوایی کمک‌های بشردوستانه به نوار غزه خبر دادند.

به گفته این دو مقام آمریکایی که نخواستند نامشان فاش شود، اولین مرحله از عملیات بارریزی هوایی کمک‌های آمریکا بر نوار غزه شامل ۶۶ بسته و به وسیله ۳ هواپیمای باری «C-۱۳۰» انجام شد.

به نقل از العربیه، یکی از این مقام‌های آمریکایی خاطرنشان کرد که بیش از ۳۵۰۰۰ وعده غذایی طی این عملیات از آسمان نوار غزه برای آوارگان بارریزی شده است.

ایجاد کریدور دریایی

جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا جمعه تایید کرده بود که ایالات متحده در روز‌های آینده به عملیات بارریزی هوایی کمک‌های بشردوستانه برای مردم غزه خواهد پیوست.

در بیانیه کاخ سفید به نقل از بایدن آمده است که واشینگتن در گفتگو با اسرائیل در تلاش و به دنبال باز کردن مسیر‌های جدید در غزه از جمله امکان ایجاد یک کریدور دریایی برای ارسال مقادیر زیادی کمک‌های بشردوستانه خواهد بود.

کشور‌های مصر و اردن پیش از این اعلام کرده بودند که با همکاری امارات متحده عربی، عمان، بحرین و سایر کشور‌ها از جمله فرانسه، ارسال و بارریزی هوایی کمک‌های بشردوستانه بر نوار غزه را انجام می‌دهند، به‌رغم این، اما کمک‌رسانی برای آوارگان فلسطینی در نوار غزه که با فاجعه انسانی و خطر قحطی مواجه هستند، ناکافی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی