تیتر امروز

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ تیم‌های عملیاتی در حال جستجو +ویدیو
این گزارش بروزرسانی می‌شود

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ تیم‌های عملیاتی در حال جستجو +ویدیو

برخی خبرها حاکی از آن است که بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است. با این حال برخی همراهان رئیس جمهور در این بالگرد توانسته‌اند تماسی با مرکز برقرار کنند...
«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.

منتظری: حضور پای صندوق‌های رای عبادت است

محمدجعفر منتظری، رئیس دیوان عالی کشور در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان می‌گوید که حضور پای صندوق‌های رای عبادت است.

کد خبر: ۱۶۱۹۴۹
۱۳:۳۱ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۲

منتظری: حضور پای صندوق‌های رای عبادت است

دیدارنیوز: رئیس دیوان عالی کشور با تاکید بر اینکه حضور آگاهانه پای صندوق‌های رأی عبادت است، گفت: مردم با حضور خود پای صندوق‌های رأی دین خود را به انقلاب، شهدا و امام و رهبری ادا خواهند کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری در جلسه هیئت عمومی با تبریک نیمه شعبان اظهار کرد: شمیم دلنواز نیمه شعبان روز ولادت با سعادت امید مستضعفان خاتم الاولیا، پس از گذشت دو روز همچنان بر مشام جان می‌نشیند، به پیشگاه آن حضرت عرض ادب و احترام داریم و از پیشگاه حضرت حق ظهور منجی عالم بشریت حضرت حجت بن الحسن (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را مسئلت داریم.

رئیس دیوان عالی کشور در ادامه با اشاره به اهمیت انتخابات در کشور تصریح کرد: دشمنان تاکنون در هر عرصه‌ای که ورود کرده‌اند با شکست مواجه شده‌اند و در حال حاضر نیز تلاش می‌کنند مشارکت مردم در انتخابات را کم رنگ جلوه دهند، اما بدون شک حضور حداکثری و مشارکت بالا در انتخابات، تمامی توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کند.

منتظری افزود: دشمن با تمام سرمایه و با تمام توان و از طریق رسانه‌های معاند و فضای مجازی درصدد توطئه‌هایی علیه کشورمان است، لذا وظیفه و تکلیف است که در این میدان جهاد آگاهانه و با بصیرت حضور پیدا کنیم.

وی با اشاره به تاکید رهبری بر برگزاری پرشور انتخابات گفت: بر همه ما فرض است که زمینه حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی را فراهم کنیم و در همین زمینه نیرو‌های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی با هوشیاری تمام توطئه‌های دشمن را خنثی و امنیت را برقرار کرده‌اند.

منتظری ادامه داد: نیرو‌های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی در ایام ۲۲ بهمن ماه و مراسم نیمه شعبان در برقراری امنیت فوق العاده تلاش کردند. برخی عناصر سرسپرده برای مراسم ۲۲ بهمن ماه، نیمه شعبان و انتخابات برنامه‌هایی داشتند و درصدد ایجاد ناامنی و آشوب در کشور بودند که با چشم بیدار و تیزبین عزیزان ما در نهاد‌های امنیتی و اطلاعاتی، الحمدالله این توطئه‌ها خنثی شد.

رئیس دیوان عالی کشور در پایان با تاکید بر اینکه حضور پای صندوق‌های رأی عبادت است؛ خاطرنشان کرد: مردم با حضور خود پای صندوق‌های رأی دین خود را به انقلاب، شهدا و امام و رهبری ادا خواهند کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی