تیتر امروز

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)
از چشم جهان (۱۵۱)

اندیشکده آمریکایی: برای پیروزی در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد (قسمت پایانی)

در قسمت اول مقاله «اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد» به دو مساله اشاره شد و در این مطلب، سه مساله راهبردی دیگر و پایانی را می‌خوانید.
انتخابات مجلس شورای اسلامی

قالیباف با جبهه پایداری ائتلاف کرد

یک رسانه با اشاره به ائتلاف محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس فعلی با جبهه پایداری نوشت: ابراهیم رسولی، سخنگوی شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب خبر لیست نهایی و مشترک «شورای ائتلاف» و «جبهه پایداری» را با سرلیستی قالیباف و مرتضی آقاتهرانی اعلام کرد.

کد خبر: ۱۶۱۸۴۱
۱۳:۲۹ - ۰۶ اسفند ۱۴۰۲

قالیباف با جبهه پایداری ائتلاف کرد

دیدارنیوز: محمد باقر قالیباف امروز با جبهه پایداری ائتلاف کرد.

به نقل از ایسنا، پیش از ظهر امروز (یکشنبه) لیست نهایی شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی اعلام شد. ابراهیم رسولی، سخنگوی شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب خبر لیست نهایی و مشترک «شورای ائتلاف» و «جبهه پایداری» را با سرلیستی قالیباف و مرتضی آقاتهرانی اعلام کرد.

صادق محصولی دبیرکل جبهه پایداری روز گذشته گفت: سرلیست جبهه پایداری در صورت ارائه فهرست مستقل، مرتضی آقاتهرانی و در صورت وحدت با جبهه انقلابی دیگر، فهرست ارائه شده دو نفر سرلیست خواهد داشت که آقاتهرانی یکی از آنهاست.

از سویی در لیست منتشر شده نام مالک شریعتی از منتخبین لیست نهایی شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب (شانا) وجود دارد. این در حالی است که ساعاتی پیش از انتشار این لیست شریعتی در پستی در شبکه اجتماعی ایکس از انصراف خود از حضور در لیست شورای ائتلاف به دلیل حضور محسن دهنوی از دیگر کاندیدا‌های انتخابات مجلس خبر داده بود.

دهنوی در پی انتشار لیست نهایی در صفحه شخصی خود در ایکس نوشت: به درخواست بزرگان شورای ائتلاف جهت حفظ وحدت نیرو‌های انقلاب، از حضور در لیست انصراف داده است.

در لیست نهایی مجتبی توانگر، سید نظام‌الدین موسوی، محسن پیرهادی، مجتبی رضاخواه، زهره الهیان، سمیه رفیعی، ابوالفضل عموئی، اقبال شاکری، احمد نادری، محسن دهنوی، سیدعلی یزدی خواه، بیژن نوباوه و روح‌الله ایزدخواه حضور ندارند.

مطلب مرتبط:

فعال اصولگرا: هر فردی مشکلات «قالیباف» را داشت، صد بار برکنار می‌شد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی