تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ قاضی‌زاده: ادعای حل تمامی مشکلات یعنی هیچ مشکلی رفع نمی‌شود!/ حمایت وزیر سابق نفت از پزشکیان
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها

انتخابات ۸ تیر؛ قاضی‌زاده: ادعای حل تمامی مشکلات یعنی هیچ مشکلی رفع نمی‌شود!/ حمایت وزیر سابق نفت از پزشکیان

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
نیابت فقها فقط در حوزه بیان حکم است نه امر حکمرانی/ ضمانت باور‌های دینی فقط تبشیر و انذار است نه استفاده از قدرت حکومت!
در چهارمین برنامه دیدار اندیشه با محمد هرندی، استاد دانشگاه، محقق و دین‌پژوه مطرح شد:

نیابت فقها فقط در حوزه بیان حکم است نه امر حکمرانی/ ضمانت باور‌های دینی فقط تبشیر و انذار است نه استفاده از قدرت حکومت!

چهارمین برنامه دیدار اندیشه به ادامه گفت‌وگو با محمد هرندی استاد دانشگاه، محقق و دین پژوه در خصوص ارتباط امر حکمرانی با دین و دینمداران اختصاص داشت. این گفت و گوی جذاب را بخوانید و ببینید.
گفت‌وگوی اختصاصی دیدارنیوز در برنامه رکن سه با کامبیز مهدی‌زاده

داماد حسن روحانی: اعضای شورای نگهبان را به خاطر امضای برجام محاکمه کنید، اگر توافق بدی بود

کامبیز مهدی‌زاد، فعال سیاسی و داماد حسن روحانی رییس جمهور سابق ایران مهمان برنامه رکن سه دیدارنیوز بود و به پرسش‌های ما پاسخ گفت.

کد خبر: ۱۶۱۸۰۴
۱۹:۴۳ - ۰۵ اسفند ۱۴۰۲

داماد حسن روحانی: اعضای شورای نگهبان را به خاطر امضای برجام محاکمه کنید، اگر توافق بدی بود

 

دیدارنیوز ـ اسفندیار عبداللهی: کامبیز مهدی‌زاده، فعال سیاسی و داماد حسن روحانی رئیس جمهور سابق ایران از جمله چهره‌های جوانی است که در شبکه‌های اجتماعی بسیار فعال است و همواره درباره او حرف و سخن زیاد است. او مهمان برنامه رکن سه به تهیه کنندگی و با اجرای من اسفندیار عبداللهی بود.

ویدیوی گفت‌وگو با مهدی‌زاده را اینجا، در یوتیوب و دیگر حساب‌های دیدار در شبکه‌های اجتماعی ببینید و بشنوید

 

بعد از استقرار دولت سیزدهم، مهدی‌زاده به مثابه یک کنش‌گر و فعال سیاسی مواظب همه اقدامات و رفتار‌های دولتمردان مستقر بود و هر جا خواستند کاستی یا کمبودی را متوجه دولت حسن روحانی کنند، با واکنش‌های مهدی زاده مواجه می‌شدند. البته رقبا هم بیکار ننشسته و این بگو مگوی بین دو سوی ماجرا، رواج داشته و دارد.

حسن روحانی کاندیدای خبرگان رهبری شد، همزمان کامبیز مهدی زاده هم برای مجلس دوازدهم پیش ثبت نام و نهایتا ثبت نام کرد. در بازه زمانی ثبت نام تا اعلام پایانی نتایج از سوی شورای نگهبان، صدا و سیما و دیگر رسانه‌های نزدیک به جناح رقیب حسن روحانی، در برنامه‌های خود کار را از نقد فراتر بردند و گاه کار به توهین و بروز رفتار‌هایی می‌رسید که شائبه بی طرف بودن این رسانه‌ها را زیر سوال می‌برد.

گرچه این رفتار‌ها و گفتار‌ها بی جواب نمی‌ماند، اما نهایتا این دو یعنی روحانی و مهدی زاده، از صحنه رقابت باز ماندند و گاه گداری آنها نظرات خود در موضوعات مختلف، از جمله جایگاه نهاد شورای نگهبان را بیان می‌کنند. روحانی و مهدی زاده اما، هنوز معتقدند که انتخابات مهم است و صندوق رای تنها مسیر امن و بی ضرر برای تحول و تغییر و توسعه در کشور است.

عکس: آرش راهبر

داماد حسن روحانی: اعضای شورای نگهبان را به خاطر امضای برجام محاکمه کنید، اگر توافق بدی بودداماد حسن روحانی: اعضای شورای نگهبان را به خاطر امضای برجام محاکمه کنید، اگر توافق بدی بود

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۱
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
United States of America
|
۱۹:۰۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
4
1
این شازده داماد هنوز یاد نگرفته با این بارانی در محل سر پوشیده ودر یک نشست رسمی حاضر شدن مساوی با جدّی نگرفتن وضعیت است هر چند این شازده این چیزها حالیش نیست.
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی