تیتر امروز

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ حادثه در منطقه جنگلی دیزمار بود/ تلاش ۲۰ تیم امداد و نجات
این گزارش بروزرسانی می‌شود

فوری؛ سانحه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور/ حادثه در منطقه جنگلی دیزمار بود/ تلاش ۲۰ تیم امداد و نجات

برخی خبرها حاکی از آن است که بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در آذربایجان شرقی دچار سانحه شده است. با این حال برخی همراهان رئیس جمهور در این بالگرد توانسته‌اند تماسی با مرکز برقرار کنند...
«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.

استاندار خوزستان: دولت در برگزاری انتخابات حامی حزب خاصی نیست

علی‌اکبر حسینی‌محراب، استاندار خوزستان می‌گوید که دولت در برگزاری انتخابات حامی هیچ جریان و حزب خاصی نیست و بی‌طرف است.

کد خبر: ۱۶۱۶۵۶
۱۹:۲۱ - ۰۱ اسفند ۱۴۰۲

استاندار خوزستان: دولت در برگزاری انتخابات حامی حزب خاصی نیست

دیدارنیوز: استاندار خوزستان گفت: دولت در برگزاری انتخابات حامی هیچ جریان و حزب خاصی نیست و بی‌طرف است و تنها موضوع مهم در این میان تشکیل یک مجلس برنامه محور و کارآمد است.

علی‌اکبر حسینی‌محراب در نشست مشترک نامزد‌های انتخابات مجلس، اظهار داشت: دشمنان انقلاب حضور در انتخابات را تأیید نظام می‌دانند و از این رو مردم را به تحریم آن دعوت می‌کنند و حضور نخبگان در صحنه انتخابات دست رد بر معاندین است و ما از این بابت از همه شما قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: خوشبختانه رکورد خوبی در زمینه تأیید صلاحیت داوطلبان در استان ثبت شده است و به ازای هر کرسی تقریبا ۴۸ نفر رقابت می‌کنند و نتیجتا از هر ۴۸ نفر ۴۷ نفر انتخاب نمی‌شوند و انشاءالله افرادی که رأی نمی‌آورند در کنار فرد منتخب بوده و برنامه‌های خود را با وی در میان بگذارند. برای موفقیت نیاز است پیام و شعار خوبی انتخاب کنید و از خواسته‌ها و انتظارات مردم مطلع باشید.

استاندار خوزستان اظهار داشت: دولت در برگزاری انتخابات حامی هیچ جریان و حزب خاصی نیست و بی طرف است و تنها موضوع مهم در این میان تشکیل یک مجلس برنامه محور و کارآمد است. مجموعه داوطلبان جزو نخبگان و ظرفیت‌های مدیریتی استان هستند و حتماً سعی خواهیم کرد در حوزه‌های مختلف از آن‌ها استفاده کنیم.

حسینی‌محراب خاطرنشان کرد: معمولاً چالش‌های حین یا پس از انتخابات ناشی از لغزش کاندیداها، طرفداران و یا مجریان بوده است و معاندین و ضد انقلاب در ایجاد آن نقشی ندارند، اما پس از بروز مشکل سعی می‌کنند از آن در جهت اهداف شوم خود بهره برداری کنند در عین حال خوشبختانه موارد این چنینی در سطح کشور کمتر پیش آمده است. از این رو داوطلبان نسبت به توجیه هواداران و اطرافیان در جهت پای‌بندی به قانون و نتیجه اهتمام داشته باشد و در صورت بروز تخلف از راه‌های قانونی پیگیری لازم صورت می‌گیرد.

استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی در تبلیغات، تقویت وحدت ملی، بهره‌گیری از شیوه‌های تبلیغاتی سالم، اقناع‌سازی مردم در خصوص برنامه‌ها، تشویق مردم به حضور در انتخابات، مراقبت نسبت به نفوذ افراد فاسد و رانتخوار و … از دیگر نکاتی بود که در این نشست مورد تاکید استاندار خوزستان قرار گرفت.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی