تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!

آلودگی هوا همچنان در خوزستان جولان می‌دهد

با اینکه بارش‌های خوبی در روزهای گذشته در خوزستان داشته‌ایم ولی این باران‌های پاییزی فقط برای مدت کوتاهی هوای آلوده این استان را پاک کرد.

کد خبر: ۱۵۸۷۲۷
۱۴:۴۳ - ۲۸ آبان ۱۴۰۲

 بارش‌های خوبی در روزهای گذشته در خوزستان داشته‌ایم ولی این باران‌های پاییزی فقط برای مدت کوتاهی هوای آلوده این استان را پاک کرد.

آخرین داده‌های سامانه پایش کیفی هوای کشور نشان می‌دهد، هوای سه شهر خوزستان روز یکشنبه در وضعیت قرمز یا ناسالم قرار دارد.

بر اساس اندازه‌گیری ذرات معلق با اندازه ۲.۵ میکرون، ایستگاه‌های شهر اهواز شامل استانداری، نیوساید، پادادشهر، اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان و پست برق به ترتیب با شاخص‌های ۱۶۵، ۱۶۴، ۱۷۰، ۱۶۱، ۱۵۶، سوسنگرد ۱۵۲ و هندیجان ۱۶۰ میکروگرم بر مترمکعب در وضعیت ناسالم یا قرمز قرار دارد.

براساس اعلام سامانه پایش کیفی هوای کشور، وضعیت هوای شهر اندیمشک با شاخص ۱۴۷ و دزفول ۱۲۳ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس گزارش شده است.

هوای شهرهای امیدیه، بهبهان، حمیدیه، رامشیر، شادگان، شوش و ماهشهر به علت نبود آلودگی، قابل قبول اعلام شده است.

همچنین هوای رامهرمز، گتوند و مسجدسلیمان در وضعیت پاک قرار داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی