تیتر امروز

آسیب شناسی مناسک حسینی
دیدگاه محمد منصورنژاد، پژوهشگر دینی درباره مناسک حسینی

آسیب شناسی مناسک حسینی

محمد منصورنژاد، محقق و دین پژوه در یادداشتی تحلیلی، مناسک و عزاداری محرم را مورد آسیب‌شناسی قرار داده است.
از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.

آلودگی هوا همچنان در خوزستان جولان می‌دهد

با اینکه بارش‌های خوبی در روزهای گذشته در خوزستان داشته‌ایم ولی این باران‌های پاییزی فقط برای مدت کوتاهی هوای آلوده این استان را پاک کرد.

کد خبر: ۱۵۸۷۲۷
۱۴:۴۳ - ۲۸ آبان ۱۴۰۲

 بارش‌های خوبی در روزهای گذشته در خوزستان داشته‌ایم ولی این باران‌های پاییزی فقط برای مدت کوتاهی هوای آلوده این استان را پاک کرد.

آخرین داده‌های سامانه پایش کیفی هوای کشور نشان می‌دهد، هوای سه شهر خوزستان روز یکشنبه در وضعیت قرمز یا ناسالم قرار دارد.

بر اساس اندازه‌گیری ذرات معلق با اندازه ۲.۵ میکرون، ایستگاه‌های شهر اهواز شامل استانداری، نیوساید، پادادشهر، اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان و پست برق به ترتیب با شاخص‌های ۱۶۵، ۱۶۴، ۱۷۰، ۱۶۱، ۱۵۶، سوسنگرد ۱۵۲ و هندیجان ۱۶۰ میکروگرم بر مترمکعب در وضعیت ناسالم یا قرمز قرار دارد.

براساس اعلام سامانه پایش کیفی هوای کشور، وضعیت هوای شهر اندیمشک با شاخص ۱۴۷ و دزفول ۱۲۳ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس گزارش شده است.

هوای شهرهای امیدیه، بهبهان، حمیدیه، رامشیر، شادگان، شوش و ماهشهر به علت نبود آلودگی، قابل قبول اعلام شده است.

همچنین هوای رامهرمز، گتوند و مسجدسلیمان در وضعیت پاک قرار داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی