تیتر امروز

اکبر حسنی: بانک‌ها برای تسهیلات تولید هزار بهانه می‌تراشند/ می‌توانستم با پولم دلار بخرم
بررسی موانع تولید در گفت‌وگو با مدیر عامل آریا چوب نفیس آفرینش+ویدیو

اکبر حسنی: بانک‌ها برای تسهیلات تولید هزار بهانه می‌تراشند/ می‌توانستم با پولم دلار بخرم

موانع، مشکلات و کارشکنی‌های مسیر تولید از ثبت درخواست و اخذ پروانه تا وارد کردن سخت افزار و موضوع ترخیص آن در گمرکات ایران در گفت‌وگوی دیدار با یک کارآفرین.
گزینه‌های اصولگرا‌های تندرو برای حذف قالیباف
چه کسی رئیس مجلس دوازدهم خواهد شد؟ دیدار گزارش می‌دهد:

گزینه‌های اصولگرا‌های تندرو برای حذف قالیباف

محمدباقر قالیباف گرچه نفر اول انتخابات مجلس دوازدهم از تهران نشد، اما همچنان انتظار دارد که در مقام شیخ مکلای جریان اصولگرا، در جایگاه خود ابقا شود، گزینه‌های دیگری نیز برای ریاست بر مجلس مطرح...
آینده معماری؛ از دانشگاه تا کف بازار کار
دیدار نخستین برنامه از "پریسکوپ" را منتشر می‌کند

آینده معماری؛ از دانشگاه تا کف بازار کار

با توجه به طیف گسترده علاقه مندی‌ها در دهه‌های اخیر در زمینه‌های شغلی و به طبع سردرگمی و عدم آگاهی نسل نوجوان و جوان (نسل Z) نسبت به آینده، بازار کار، میزان درآمد، جایگاه شغلی و اجتماعی هر حرفه...
جنگ اسرائیل و حماس در خاورمیانه

بیمارستان شفا در غزه «منطقه مرگ» است

یک تیم وابسته به سازمان جهانی بهداشت پس از بازدید میدانی از بیمارستان شفا در شهر غزه، این مجتمع را به عنوان «منطقه مرگ» توصیف کرد.

کد خبر: ۱۵۸۷۱۵
۱۲:۲۱ - ۲۸ آبان ۱۴۰۲

بیمارستان شفا در غزه «منطقه مرگ» است

دیدارنیوز: سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد: بیمارستان شفا در غزه «منطقه مرگ» است.

این تیم زیرمجموعه سازمان ملل در بیانیه‌ای گفت شواهدی از گلوله‌باران و تیراندازی را دیده‌اند و همچنین یک گور دسته‌جمعی را نیز در ورودی بیمارستان مشاهده کرده‌اند. به آن‌ها گفته شده که «بقایای ۸۰ نفر» در این گور دفن شده است.

پس از آنکه نیرو‌های اسرائیلی این مجتمع بیمارستانی را تصرف کردند، کارشناسان اعزامی سازمان جهانی بهداشت اجازه یافته بودند به مدت یک ساعت از آن بازدید کنند.

به دنبال دستور تخلیه صادر شده توسط ارتش اسرائیل صدها کارمند و بیمار از این بیمارستان خارج شده‌اند، با این حال گفته می‌شود تعداد ۳۰۰ بیمار بدحال هنوز در این بیمارستان که زمانی بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین بیمارستان غزه محسوب می‌شد باقی‌ مانده‌اند.

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده در تلاش است تا هرچه سریع‌تر بیماران و کارکنان باقی‌مانده را به سایر مراکز درمانی در غزه منتقل کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی