تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!

استاد دانشگاه با ایده‌های نوین برای اشتغال زایی خانواده‌های زندانیان

دکتر صالحی مقدم و حجت الاسلام و المسلمین هاشم نیا در برنامه صدا و سیما راهکارهای بهینه جهت اشتغال زایی خانواده‌های زندانیان ارائه دادند.

کد خبر: ۱۵۸۶۷۴
۱۴:۱۴ - ۲۷ آبان ۱۴۰۲

استاد دانشگاه با ایده‌های نوین برای اشتغال زایی خانواده‌های زندانیان

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: دکتر امیر مهدی صالحی مقدم، مدرس دانشگاه و دارای دکترای فقه و حقوق، با توجه به ضرورت آموزش مباحث اخلاق در کنار تدریس مباحث علمی، به دنبال راه حل‌هایی برای اشتغال زایی خانواده‌های زندانیان است. این اساتید در زمینه حقوقی با روزنامه‌های مختلف اعم از همشهری، آرمان امروز، و آفتاب یزد و برنامه‌های تلویزیونی هم‌کاری داشته‌اند.

در یکی از مصاحبه‌های خود، دکتر صالحی مقدم بیان کرده است که تنها تحصیلات علمی کافی نیست و باید همراه با اخلاق و منش و رفتارهای درست زندگی باشد. او به عنوان یک مدرس، سعی کرده است که از ابتدا به تدریس روش درست و صحیح اخلاق و معرفت و بعد از آن علم بپردازد.

در ادامه این مصاحبه، دکتر صالحی مقدم به اشتغال زایی خانواده‌های زندانیان پرداخته و بیان کرده است که با محیط آموزشی و همکاری‌های مربوطه، ایده‌هایی برای اشتغال زایی در ذهن دارد و در صورت فراهم شدن شرایط، آن را در هر استانی که مقدور باشد به کمک دوستانش و با همراهی مراکز مربوطه اجرا خواهد کرد.

دکتر صالحی مقدم به همراه حجت الاسلام و المسلمین هاشم نیا، مدیر عامل ستاد دیه استان خوزستان، در یک برنامه زنده در صدا و سیما دعوت شده بودند. در طول مصاحبه، آن‌ها بحث کردند و هاشم نیا، پیشینه آزادسازی زندانیانی که به جرائم غیر عمد مرتکب شده‌اند و استفاده از تجربیات دکتر صالحی مقدم برای راهکارهای بهینه در اشتغال زایی خانواده‌های زندانیان را پرسید. دکتر صالحی مقدم بیان کرد که به دلیل داشتن تجربه در این زمینه، ایده‌هایی برای بهبود وضعیت موجود دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی