تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!

موج فعالیت جدید بارشی در مازندران

محمدرضا رضوی، مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: با شکل گیری جریانات شمالی همراه با عبور موج فعالیت جدید بارشی را در استان شاهد خواهیم بود.

کد خبر: ۱۵۸۶۰۱
۱۷:۴۲ - ۲۴ آبان ۱۴۰۲

هشدار نارنجی هواشناسی مازندران

دیدارنیوز: مدیرکل هواشناسی مازندران از تشکیل سامانه بارشی در مازندران خبر داد.

سید محمدرضا رضوی مدیرکل هواشناسی مازندران اظهار داشت: با شکل گیری جریانات شمالی همراه با عبور موج فعالیت جدید بارشی را در استان شاهد خواهیم بود.

وی افزود: سامانه بارشی از عصرجمعه ۲۶ آبان تا صبح شنبه ۲۷ آبان مستقر می‌شود. شاهد بارندگی گاهی بصورت رگبار و رعد و برق، همراه با وزش باد نسبتاًشدید موقتی و کاهش دما و احتمال تگرگ در مازندران خواهیم بود.

وی با بیان اینکه سامانه به ویژه در مناطق جلگه‌ای تا میان بند نواحی مرکزی و شرقی استان مستقر می‌شود گفت: آبگرفتگی معابر و جاری شدن روان‌آب، رانش زمین و ریزش سنگ در محور‌های کوهستانی، همراه با کاهش دید و اختلال در تردد‌های جاده‌ای پیش بینی می‌شود.

رضوی مدیرکل هواشناسی مازندران اضافه کرد: در تردد جاده مسافران دقت کنند و توصیه می‌شود از اسکان درکنار رودخانه‏ پرهیز کنند. پرهیز از صعود به ارتفاعات، مقاوم سازی سازه‏‌های کم مقاوم به عموم مردم توصیه می‌شود.

مدیرکل هواشناسی مازندران درباره پیش بینی هفت روزه وضع هوای استان مازندران هم گفت: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیـش یابـی هواشناسـی، آسمان استان پنجشنبه صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما و در ارتفاعات نیمه غربی با افزایش ابر و بارش پراکنده و وزش باد همراه خواهد بود.

وی افزود: روز جمعه هوا صاف تا نیمه ابری از بعدازظهر از سمت غرب استان ابری بتدریج با رگبار و رعد و برق، وزش باد نسبتا شدید، کاهش دما، احتمال تگرگ و در مناطق سردسیر کوهستانی با بارش پراکنده برف پیش بینی شد. از روز شنبه هوا صاف تا نیمه ابری و برای یکشنبه و دوشنبه صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما واز اواخر وقت دوشنبه با افزایش ابر در ارتفاعات غربی همراه با رگبار باران و وزش باد همراه است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی