تیتر امروز

آسیب شناسی مناسک حسینی
دیدگاه محمد منصورنژاد، پژوهشگر دینی درباره مناسک حسینی

آسیب شناسی مناسک حسینی

محمد منصورنژاد، محقق و دین پژوه در یادداشتی تحلیلی، مناسک و عزاداری محرم را مورد آسیب‌شناسی قرار داده است.
از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
اخبار استان زنجان:

سرمای هوا در زنجان تا پایان هفته تداوم دارد

مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: استقرار هوای سرد در مناطق مختلف استان ادامه خواهد داشت و دمای هوا در ساعات پایانی شب طی روز‌های آینده به زیر صفر خواهد رسید.

کد خبر: ۱۵۸۵۱۰
۱۱:۰۳ - ۲۳ آبان ۱۴۰۲

سرمای هوا در زنجان تا پایان هفته تداوم دارد


دیدارنیوز ـ استان زنجان: محمدرضا رحمن‌نیا، اظهار کرد: براساس نتیجه داده‌های نقشه‌های هواشناسی، هم اکنون آسمان اغلب مناطق استان صاف است که از بعدازظهر با افزایش ابر و وزش باد همراه خواهد شد.

وی تصریح کرد: سامانه بارشی که از روز چهارشنبه وارد استان می‌شود، فعالیت خود را با بارش‌های پراکنده باران آغاز می‌کند که این شرایط تا صبح پنجشنبه هفته جاری ادامه خواهد داشت.

رحمن‌نیا با بیان اینکه وزش باد نیز تا صبح روز جمعه تداوم خواهد یافت، افزود: روز جمعه شدت وزش باد به حد نسبتاً شدید خواهد رسید.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: دمای هوای فعلی شهر زنجان پنج درجه سانتیگراد است که نسبت به روز گذشته در همین ساعت یک درجه افزایش یافته است.

این مسئول با اشاره به میزان نوسان دمای هوای شهر‌های استان، خاطرنشان کرد: طی شبانه‌روز گذشته کمینه و بیشینه دمای هوای زنجان ۷ و ۲۱ درجه، ابهر ۳ و ۲۳، خرمدره ۵ و ۲۰ درجه، آببر ۱۳ و ۲۵ درجه، سلطانیه یک و ۱۸ درجه، قیدار ۵ و ۱۸ درجه و ماهنشان ۳ و ۲۰ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

 

 

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی