تیتر امروز

ادعای اسرائیل؛ به حمله ایران
انتقام ایران پس از حمله تروریستی به کنسولگری در دمشق

ادعای اسرائیل؛ به حمله ایران "پاسخ" خواهیم داد/ بایدن: آمریکا به امنیت اسرائیل متعهد است

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران شب گذشته (شنبه ۲۵ فروردین) حملات پهپادی و موشکی خود را به اسرائیل انجام داد.
گفتمان نظام سلطه جهانی؛ پاسخ بیژن عبدالکریمی به محمدحسن علایی (قسمت چهارم و پایانی)
مناظره متنی محمدحسن علایی، جامعه‌شناس با بیژن عبدالکریمی، استاد دانشگاه

گفتمان نظام سلطه جهانی؛ پاسخ بیژن عبدالکریمی به محمدحسن علایی (قسمت چهارم و پایانی)

در ادامه مناظره متنی محمدحسن علایی، جامعه‌شناس با بیژن عبدالکریمی، استاد دانشگاه درباره «گفتمان نظام سلطه جهانی» که سه قسمت قبلی را در دیدارنیوز خواندید، در قسمت چهارم و پایانی می‌توانید پاسخ...
جنگ ایران و اسرائیل؛ دور سوم ما را به جا‌های باریکی می‌کشاند/ ژئوپولتیک منطقه به نفع ما نیست
کارشناس روابط خارجی در گفت‌وگو با دیدارنیوز، علل و عواقب جنگ بین ایران و اسرائیل را بررسی کرد

جنگ ایران و اسرائیل؛ دور سوم ما را به جا‌های باریکی می‌کشاند/ ژئوپولتیک منطقه به نفع ما نیست

بر خلاف غالب پیش‌بینی‌ها، ایران به اسرائیل حمله موشکی و پهپادی مستقیم کرد، حمله‌ای که ممکن است پیامد‌هایی برای ایران به همراه داشته باشد. آنچه می‌خوانید نظر سید علی بیگدلی کارشناس روابط خارجی...

پرونده تخلفات عضو شورای شهر اهواز در هیئت تخلفات استانداری رسیدگی نمی شود!

نایب رئیس شورای شهر اهواز گفت: اسناد مربوط به پرونده تخلفات سیاوش محمودی و سلب عضویت او از شورای شهر اهواز به هیئت تخلفات استانداری ارسال شده اما پس از گذشت ۷ ماه هنوز رسیدگی نشده است.

کد خبر: ۱۵۸۴۶۸
۱۵:۴۵ - ۲۲ آبان ۱۴۰۲

پرونده تخلفات عضو شورای شهر اهواز در هیئت تخلفات استانداری رسیدگی نمی شود!

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: عبدالزهرا سنواتی نائب رئیس شورای اسلامی شهر اهواز امروز در جلسه شورا در خصوص پرونده لیست تخلفات سیاوش محمودی و سلب عضویت این عضو شورا که در دستور کار جلسه قرار گرفته بود، اظهار کرد: افرادی که میخواهند سیستمی را مدیریت کنند باید مسوولیت پذیرترین و منظم ترین افراد باشند تا به سیستم نظم بدهند.
وی با اشاره به لیست تخلفات محمودی، عنوان کرد: برای عمومی نشدن نام افراد در فضای مجازی، اسامی استخدام شده‌ها در شهرداری را در صحن علنی اعلام نمی‌کنیم اما دستگاههای نظارتی باید به تخلفات رسیدگی کنند.
نایب رئیس شورای شهر افزود: در زمانی که محمودی مدیریت سازمان آرامستان‌ها را داشته، وی از استخدام همسایگان آرامستان در کوی مدرس امتناع کردند اما همان زمان افرادی همچون خواهر خانم و برادر خانم خود را استخدام کرد که سال گذشته هم تبدیل وضعیت شده و استخدام رسمی شدند.
سنواتی بیان کرد: آیا این سوء استفاده از موقعیت برای توزیع رانت نیست؟ این تخلفات درحالی است که پرسنل شهرداری شهر با ۲۰ سال سابقه هنوز نتوانستند تبدیل وضعیت بشوند.
وی با اشاره به قانون سکونت خانواده اعضای شورا در محل خدمت، افزود: خودرویی که در دو سال گذشته در اختیار محمودی عضو شورای شهر گذاشته شده، ۲۰۰ مورد جریمه داشته که بخش زیادی مربوط به جاده اهواز – قم بوده است؛ این عضو شورا دائم السفر بوده و طبق قانون باید باعث سلب عضویت او بشود.
نایب رئیس شورای شهر اهواز گفت: بخشی از تخلفات رانندگی را حتی افراد بی نظم شهر هم مرتکب نمی‌شوند؛ همچنین یک خودروی دیگر متعلق به شهرداری منطقه پنج اهواز در اختیار محمودی قرار دارد که این خودروی سوزوکی در جاده اراک تصادف کرد و بالای ۴۰۰ میلیون تومان خسارت به شهرداری وارد آمد؛ چرا این خودرو به قم تردد دارد و چرا بیمه نشد؟
وی افزود: هیئت تخلفات استانداری پس از گذشت ۷ ماه هنوز به پرونده تخلفات سیاوش محمودی رسیدگی نکرده است؛ این‌ها بخشی از مواردی است که مردم باید بدانند و مستندات این تخلفات در اختیار دستگاه‌های نظارتی قرار می‌گیرد.
سنواتی عنوان کرد: با تخلفات جزئی افراد عادی برخورد می شود اما آیا نباید به تخلفات مسوولین و شخصیت های مهم رسیدگی کرد؟ در ۷ ماه گذشته چه کسانی مانع از طرح و بررسی پرونده تخلفات محمودی شدند؟ چرا اجازه رسیدگی داده نمیشود؟ در جلسه آینده شورا لیست تخلفات مربوط به تعارض منافع اعلام خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی