تیتر امروز

برای پاکبان پل نیایش
دیدار گزارش می‌دهد:

برای پاکبان پل نیایش

خبر قتل پاکبان پل نیایش، دیدارنیوز را برآن داشت تا به بررسی اتفاق‌هایی که در گوشه و کنار کشور برای پاکبان‌ها می‌افتد و شاید خیلی از آن‌ها هم خبری نمی‌شود بپردازد.
محمد فاضلی: شرایط امروز جامعه مانند سال‌های قبل از انقلاب ۵۷ است/ظرف مشارکت کوچکتر از تقاضا است/حمله نظامی به ایران شر مطلق است
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با پژوهشگر و جامعه شناس (قسمت دوم)

محمد فاضلی: شرایط امروز جامعه مانند سال‌های قبل از انقلاب ۵۷ است/ظرف مشارکت کوچکتر از تقاضا است/حمله نظامی به ایران شر مطلق است

در قسمت دوم گفت‌وگو با دکتر محمد فاضلی، پژوهشگر و جامعه شناس به مقایسه جامعه قبل از ۵۷ و جامعه امروز پرداختیم و آسیب‌های جدی بروز جنگ با آمریکا را بررسی کردیم.
علی جنتی: فحشا در رابطه تنگاتنگ با فساد‌های اقتصادی است/ در تهران فهرست نداریم/ شاهد دروغگویی، ریاکاری و امثال آن هستیم
وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی در برنامه رکن سه دیدارنیوز

علی جنتی: فحشا در رابطه تنگاتنگ با فساد‌های اقتصادی است/ در تهران فهرست نداریم/ شاهد دروغگویی، ریاکاری و امثال آن هستیم

علی جنتی وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی مهمان برنامه رکن سه دیدارنیوز بود و به پرسش‌های ما که بر محور «آینده ایران» و با موضوع «جایگاه جمهوریت»، استوار بود، پاسخ گفت.

سه محصول فناورانه شرکت توزیع نیروی برق خوزستان آماده به‌کارگیری شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی نیروی برق خوزستان بیان کرد: سه محصول از طرح‌های تحقیقاتی این شرکت با تمرکز بر دانش و فناوری در راستای رفع چالش‌های صنعت برق، طراحی و آماده به‌کارگیری شد.

کد خبر: ۱۵۸۳۵۴
۱۴:۱۹ - ۲۰ آبان ۱۴۰۲

سه محصول فناورانه شرکت توزیع نیروی برق خوزستان آماده به‌کارگیری شد

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: علی خدری به ویژگی‌های علمی و تخصصی این سه محصول اشاره کرد و گفت: نرم‌افزار جایابی محل نصب "رکلوزر" باعث افزایش قابلیت اطمینان شبکه و جابه‌جایی بهینه تجهیزات حفاظتی شده و با مکان‌یابی دقیق تجهیزات حفاظتی، این امکان فراهم می‌شود تا برق پایدارتری به مشترکان برق ارائه شود.

وی ادامه داد: نرم افزار جایابی محل نصب "رکلوزر" و "سکشن لایزبر" بر روی شبکه‌های توزیع، دستیابی به دانش فنی ساخت پوشش برای کاهش دمای محفظه‌های ترانسفورماتورها و نرم‌افزار "corona "classifier سه پروژه تحقیقاتی فناورانه است که در نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران، رونمایی و به جامعه علمی صنعت برق ایران ارائه خواهد شد.

خدری افزود: دستیابی به دانش فنی ساخت پوشش با فاکتور انعکاس بالا از دیگر محصولات فناورانه این شرکت است، که از ویژگی‌های مهم آن می‌توان به کاهش تلفات ترانسفورماتورها و کاهش بار مالی جهت تعمیرات ترانسفورماتورها اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی نیروی برق خوزستان تصریح کرد: این طرح های تحقیقاتی با توجه به شرایط ویژه خوزستان از جمله شرایط آب و هوایی استان مورد مطالعه، طراحی و اجرا قرار گرفته است و در نوع خود نوآورانه و بدیع محسوب می‌شوند.
وی با اشاره به طراحی و تولید نرم‌افزار "corona classifier" جهت تعیین زود هنگام تجهیزات معیوب بر روی هر پایه برق اضافه کرد: این نرم‌افزار نیز مانند دیگر محصولات نرم‌افزاری این شرکت بر پایه سامانه اطلاعات مکانی شبکه توزیع برق خوزستان طراحی و اجرا شده است که از جمله ویژگی‌ آن مشخص شدن درجه خرابی، و تعیین فاز مربوط به تجهیز و پیشنهاد جهت رفع عیب مربوطه است.

برپایی نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران

مدیردفتر تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق خوزستان نیز با اشاره به برپایی نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران گفت: نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران، همزمان با بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران و با هدف شناسایی و رفع چالش‌های صنعت برق از ۲۳ تا ۲۶ آبان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

غلامرضا قادسی ادامه داد: این نمایشگاه فرصتی بسیار مناسب برای جامعه علمی و تحقیقاتی است که دستاوردهای خود را با کمک ظرفیت‌های صنعت برق تولید و تجاری کنند.

شرکت توزیع نیروی برق خوزستان دارای بیش یک میلیون و ۱۱۲ هزار مشترک است که از این تعداد ۳۳ درصد مشترکان روستایی هستند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی