تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!

سه محصول فناورانه شرکت توزیع نیروی برق خوزستان آماده به‌کارگیری شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی نیروی برق خوزستان بیان کرد: سه محصول از طرح‌های تحقیقاتی این شرکت با تمرکز بر دانش و فناوری در راستای رفع چالش‌های صنعت برق، طراحی و آماده به‌کارگیری شد.

کد خبر: ۱۵۸۳۵۴
۱۴:۱۹ - ۲۰ آبان ۱۴۰۲

سه محصول فناورانه شرکت توزیع نیروی برق خوزستان آماده به‌کارگیری شد

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: علی خدری به ویژگی‌های علمی و تخصصی این سه محصول اشاره کرد و گفت: نرم‌افزار جایابی محل نصب "رکلوزر" باعث افزایش قابلیت اطمینان شبکه و جابه‌جایی بهینه تجهیزات حفاظتی شده و با مکان‌یابی دقیق تجهیزات حفاظتی، این امکان فراهم می‌شود تا برق پایدارتری به مشترکان برق ارائه شود.

وی ادامه داد: نرم افزار جایابی محل نصب "رکلوزر" و "سکشن لایزبر" بر روی شبکه‌های توزیع، دستیابی به دانش فنی ساخت پوشش برای کاهش دمای محفظه‌های ترانسفورماتورها و نرم‌افزار "corona "classifier سه پروژه تحقیقاتی فناورانه است که در نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران، رونمایی و به جامعه علمی صنعت برق ایران ارائه خواهد شد.

خدری افزود: دستیابی به دانش فنی ساخت پوشش با فاکتور انعکاس بالا از دیگر محصولات فناورانه این شرکت است، که از ویژگی‌های مهم آن می‌توان به کاهش تلفات ترانسفورماتورها و کاهش بار مالی جهت تعمیرات ترانسفورماتورها اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی نیروی برق خوزستان تصریح کرد: این طرح های تحقیقاتی با توجه به شرایط ویژه خوزستان از جمله شرایط آب و هوایی استان مورد مطالعه، طراحی و اجرا قرار گرفته است و در نوع خود نوآورانه و بدیع محسوب می‌شوند.
وی با اشاره به طراحی و تولید نرم‌افزار "corona classifier" جهت تعیین زود هنگام تجهیزات معیوب بر روی هر پایه برق اضافه کرد: این نرم‌افزار نیز مانند دیگر محصولات نرم‌افزاری این شرکت بر پایه سامانه اطلاعات مکانی شبکه توزیع برق خوزستان طراحی و اجرا شده است که از جمله ویژگی‌ آن مشخص شدن درجه خرابی، و تعیین فاز مربوط به تجهیز و پیشنهاد جهت رفع عیب مربوطه است.

برپایی نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران

مدیردفتر تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق خوزستان نیز با اشاره به برپایی نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران گفت: نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران، همزمان با بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران و با هدف شناسایی و رفع چالش‌های صنعت برق از ۲۳ تا ۲۶ آبان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

غلامرضا قادسی ادامه داد: این نمایشگاه فرصتی بسیار مناسب برای جامعه علمی و تحقیقاتی است که دستاوردهای خود را با کمک ظرفیت‌های صنعت برق تولید و تجاری کنند.

شرکت توزیع نیروی برق خوزستان دارای بیش یک میلیون و ۱۱۲ هزار مشترک است که از این تعداد ۳۳ درصد مشترکان روستایی هستند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی