تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!
تنش و درگیری در خاورمیانه

حمله پهپادی به بندر ایلات؛ اسرائیل خاک سوریه را بمباران کرد

ارتش اسرائیل مدعی شد که در واکنش به حمله پهپادی به بندر ایلات، سازمان مسئول شلیک این پهپاد را در خاک سوریه هدف قرار داده است.

کد خبر: ۱۵۸۳۰۴
۱۱:۰۵ - ۱۹ آبان ۱۴۰۲

اسرائیل

دیدارنیوز: ارتش اسرائیل، روز جمعه ۱۹ آبان در اطلاعیه‌ای کوتاه مدعی شد که در واکنش به حمله پهپادی به بندر ایلات، سازمان مسئول شلیک این پهپاد را در خاک سوریه هدف قرار داده است.

به نقل از العربیه، بنا به این اطلاعیه، در حمله شب گذشته پهپادی به بندر ایلات در جنوب اسرائیل یک مدرسه مورد اصابت قرار گرفت. این اطلاعیه افزوده است که «نظام سوریه مسئولیت کامل هر حمله تروریستی از خاک آن کشور را برعهده دارد.»

ارتش اسرائیل ادعا کرد که هر حمله به خاک خود را با قاطعیت پاسخ خواهد داد. با این حال اطلاعیه نام سازمان شلیک‌کننده پهپاد از خاک سوریه را اعلام نکرد.

افیخای ادرعی، سخنگوی ارتش اسرائیل، شب گذشته در «ایکس» نوشت که یک پهپاد به ساختمانی در شهر جنوبی ایلات اصابت کرده است.

ادرعی اطلاع داد که کارشناسان در حال بررسی قطعات پهپاد مهاجم و جزئیات حمله مذکور هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی