تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
تنش و درگیری در خاورمیانه

حمله پهپادی به بندر ایلات؛ اسرائیل خاک سوریه را بمباران کرد

ارتش اسرائیل مدعی شد که در واکنش به حمله پهپادی به بندر ایلات، سازمان مسئول شلیک این پهپاد را در خاک سوریه هدف قرار داده است.

کد خبر: ۱۵۸۳۰۴
۱۱:۰۵ - ۱۹ آبان ۱۴۰۲

اسرائیل

دیدارنیوز: ارتش اسرائیل، روز جمعه ۱۹ آبان در اطلاعیه‌ای کوتاه مدعی شد که در واکنش به حمله پهپادی به بندر ایلات، سازمان مسئول شلیک این پهپاد را در خاک سوریه هدف قرار داده است.

به نقل از العربیه، بنا به این اطلاعیه، در حمله شب گذشته پهپادی به بندر ایلات در جنوب اسرائیل یک مدرسه مورد اصابت قرار گرفت. این اطلاعیه افزوده است که «نظام سوریه مسئولیت کامل هر حمله تروریستی از خاک آن کشور را برعهده دارد.»

ارتش اسرائیل ادعا کرد که هر حمله به خاک خود را با قاطعیت پاسخ خواهد داد. با این حال اطلاعیه نام سازمان شلیک‌کننده پهپاد از خاک سوریه را اعلام نکرد.

افیخای ادرعی، سخنگوی ارتش اسرائیل، شب گذشته در «ایکس» نوشت که یک پهپاد به ساختمانی در شهر جنوبی ایلات اصابت کرده است.

ادرعی اطلاع داد که کارشناسان در حال بررسی قطعات پهپاد مهاجم و جزئیات حمله مذکور هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی