تیتر امروز

اکبر حسنی: بانک‌ها برای تسهیلات تولید هزار بهانه می‌تراشند/ می‌توانستم با پولم دلار بخرم
بررسی موانع تولید در گفت‌وگو با مدیر عامل آریا چوب نفیس آفرینش+ویدیو

اکبر حسنی: بانک‌ها برای تسهیلات تولید هزار بهانه می‌تراشند/ می‌توانستم با پولم دلار بخرم

موانع، مشکلات و کارشکنی‌های مسیر تولید از ثبت درخواست و اخذ پروانه تا وارد کردن سخت افزار و موضوع ترخیص آن در گمرکات ایران در گفت‌وگوی دیدار با یک کارآفرین.
گزینه‌های اصولگرا‌های تندرو برای حذف قالیباف
چه کسی رئیس مجلس دوازدهم خواهد شد؟ دیدار گزارش می‌دهد:

گزینه‌های اصولگرا‌های تندرو برای حذف قالیباف

محمدباقر قالیباف گرچه نفر اول انتخابات مجلس دوازدهم از تهران نشد، اما همچنان انتظار دارد که در مقام شیخ مکلای جریان اصولگرا، در جایگاه خود ابقا شود، گزینه‌های دیگری نیز برای ریاست بر مجلس مطرح...
آینده معماری؛ از دانشگاه تا کف بازار کار
دیدار نخستین برنامه از "پریسکوپ" را منتشر می‌کند

آینده معماری؛ از دانشگاه تا کف بازار کار

با توجه به طیف گسترده علاقه مندی‌ها در دهه‌های اخیر در زمینه‌های شغلی و به طبع سردرگمی و عدم آگاهی نسل نوجوان و جوان (نسل Z) نسبت به آینده، بازار کار، میزان درآمد، جایگاه شغلی و اجتماعی هر حرفه...
به منظور شرکت در شانزدهمین اجلاس سازمان همکاری اقتصادی اکو

رئیسی صبح امروز وارد تاشکند پایتخت ازبکستان شد

رئیس‌جمهور که به منظور شرکت در شانزدهمین اجلاس سازمان همکاری اقتصادی اکو، به ازبکستان سفر کرده است، صبح امروز وارد فرودگاه بین‌المللی «اسلام کریموف» تاشکند شد.

کد خبر: ۱۵۸۲۸۴
۰۹:۵۳ - ۱۸ آبان ۱۴۰۲

رئیسی صبح امروز وارد تاشکند پایتخت ازبکستان شد

 

دیدارنیوز: ابراهیم رئیسی که به منظور شرکت در شانزدهمین اجلاس سازمان همکاری اقتصادی اکو، به ازبکستان سفر کرده است، صبح امروز (پنجشنبه، ۱۸ آبان) وارد فرودگاه بین‌المللی «اسلام کریموف» تاشکند شد و مورد استقبال «عبدالله عارفوف» نخست وزیر این کشور قرار گرفت.

شرکت و سخنرانی در شانزدهمین اجلاس سازمان همکاری اقتصادی اکو و برگزاری دیدار‌های دوجانبه با سران برخی کشور‌های شرکت‌کننده در این اجلاس از جمله برنامه‌های سفر یک روزه رئیس‌جمهور به ازبکستان است.

رئیسی همچنین صبح امروز و پس از انجام سفری یک روزه به تاجیکستان با بدرقه رسمی «محمدطاهر ذاکرزاده» رئیس مجلس نمایندگان تاجیکستان و «دلیر جمعه» وزیر انرژی این کشور، دوشنبه را به مقصد تاشکند پایتخت ازبکستان ترک کرده بود.

وی در سفر یک روزه خود علاوه بر دیدار دوجانبه با رئیس‌جمهور تاجیکستان و شرکت در نشست هیأت‌های عالی‌رتبه سیاسی و اقتصادی، در نشست فعالین اقتصادی و بازرگانان ایران و تاجیکستان نیز سخنرانی کرد.

امضای یک بیانیه مشترک و ۱۸ سند و تفاهم‌نامه همکاری با حضور رؤسای جمهور ایران و تاجیکستان و مقامات عالی‌رتبه دو کشور از دیگر برنامه‌های سفر رئیسی به تاجیکستان بود.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی