تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!

میزبانی مسابقات تنیس کشور به اهواز واگذار شد

رییس هیات تنیس خوزستان گفت: با تصمیم فدراسیون، رقابت‌های تنیس قهرمانی کشور در رده سنی زیر ۱۸ سال به میزبانی اهواز برگزار می‌شود.

کد خبر: ۱۵۸۲۵۹
۱۳:۱۰ - ۱۷ آبان ۱۴۰۲

محمدرضا جمهیری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: این رقابت‌ها از روز سی‌ام آبان ماه در زمین‌های مجموعه ورزشی نفت اهواز آغاز شده و تا روز نهم آذرماه ادامه خواهد داشت.

وی به حضور ورزشکارانی از تمام استان‌های کشور در این رقابت‌ها اشاره و پیش بینی کرد: بیش از یک‌صد ورزشکار در این مسابقات با یکدیگر به رقابت بپردازند.

جمهیری ادامه داد: برای برگزاری مسابقات در بالاترین سطح ممکن تلاش می‌شود و امید است ورزشکاران خوزستانی بهترین عملکرد را داشته باشند.

رییس هیات تنیس خوزستان با اشاره به اینکه این استان آغازگر ورزش تنیس در کشور بوده تصریح کرد: بیماری کرونا سبب تنزل این رشته در سطح استان شد.

وی اضافه کرد: چندی پیش ورزشکاران استان در مسابقات زیر ۱۴ سال، عنوان سوم کشور را به خود اختصاص دادند که کسب این مقام در چند سال اخیر بی‌سابقه بود.

جمهیری اظهار کرد: هم ‌اکنون در حال آماده‌سازی تیم استان برای حضور در مسابقات جام حذفی امسال هستیم و قطعا حرف‌های بسیاری برای گفتن داریم

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی