تیتر امروز

ادعای اسرائیل؛ به حمله ایران
انتقام ایران پس از حمله تروریستی به کنسولگری در دمشق

ادعای اسرائیل؛ به حمله ایران "پاسخ" خواهیم داد/ بایدن: آمریکا به امنیت اسرائیل متعهد است

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران شب گذشته (شنبه ۲۵ فروردین) حملات پهپادی و موشکی خود را به اسرائیل انجام داد.
گفتمان نظام سلطه جهانی؛ پاسخ بیژن عبدالکریمی به محمدحسن علایی (قسمت چهارم و پایانی)
مناظره متنی محمدحسن علایی، جامعه‌شناس با بیژن عبدالکریمی، استاد دانشگاه

گفتمان نظام سلطه جهانی؛ پاسخ بیژن عبدالکریمی به محمدحسن علایی (قسمت چهارم و پایانی)

در ادامه مناظره متنی محمدحسن علایی، جامعه‌شناس با بیژن عبدالکریمی، استاد دانشگاه درباره «گفتمان نظام سلطه جهانی» که سه قسمت قبلی را در دیدارنیوز خواندید، در قسمت چهارم و پایانی می‌توانید پاسخ...
جنگ ایران و اسرائیل؛ دور سوم ما را به جا‌های باریکی می‌کشاند/ ژئوپولتیک منطقه به نفع ما نیست
کارشناس روابط خارجی در گفت‌وگو با دیدارنیوز، علل و عواقب جنگ بین ایران و اسرائیل را بررسی کرد

جنگ ایران و اسرائیل؛ دور سوم ما را به جا‌های باریکی می‌کشاند/ ژئوپولتیک منطقه به نفع ما نیست

بر خلاف غالب پیش‌بینی‌ها، ایران به اسرائیل حمله موشکی و پهپادی مستقیم کرد، حمله‌ای که ممکن است پیامد‌هایی برای ایران به همراه داشته باشد. آنچه می‌خوانید نظر سید علی بیگدلی کارشناس روابط خارجی...
یک نماینده مجلس مدعی شد

قهر وزیر بعد از دستور رئیسی!

مالک شریعتی، نماینده مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: سال قبل درباره یک معاون وزیر نفت گفتید پسر رفت پدر هم برود، اما پدر همچنان پیگیر اعزام پسر است؛ آقای رئیسی یک ماه قبل دفتر شما به وزیر نامه نوشت که دو مدیر ارشد نفتی ظرف ۲۴ ساعت کنار بروند. وزیرتان استعفا داد و چند روز در خانه نشست. این تعلل، گشت ارشاد مدیران شما را بی‌خاصیت خواهد کرد. به این فهرست آن پدر و این معاون دو رو را اضافه کنید.

کد خبر: ۱۵۸۱۸۱
۰۹:۰۴ - ۱۶ آبان ۱۴۰۲

گزارش یک روزنامه از قهر وزیر بعد از دستور رئیسی!

دیدارنیوز: یک رسانه به اظهارات روز گذشته (دوشنبه) نماینده تهران درباره استعفای وزیر نفت پرداخته است.

​مالک شریعتی، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور گفت: یک ماه قبل دفتر شما نامه‌ای به وزیر نفت نوشت که ظرف ۲۴ ساعت دو مدیر ارشد نفتی کنار رفته و وزیرتان استعفا دهند که بعد هم چند روز وزیر در خانه نشست. این تعلل، گشت ارشاد مدیران شما را بی‌خاصیت خواهد کرد. به این فهرست آن پدر و این معاون دو رو را اضافه کنید.

در جلسه علنی نوبت دوم شورای اسلامی در بررسی گزارش کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم در تذکری، مالک شریعتی نماینده مردم تهران در خصوص ایجاد تکالیفی برای دولت جهت توسعه استفاده از سوخت‌های جایگزین بنزین از جمله سوخت ال پی جی، سی ان جی و برق به عنوان مخالف حذف این بند گفت: پیش از ظهر مطمئن بودم این بند رای نمی‌آورد به این دلیل که شب گذشته سالاری معاون وزیر نفت برخلاف وعده قبلی برای اجرای قانون، به تعدادی از همکاران زنگ زده و به بیان نکات وارونه‌ای پرداخته و خواستار رای منفی به این بند شدند.

شریعتی ادامه داد: اشکال این است که ایشان قبلا به خود بنده گفته بود که موافق این موضوع هستم و به ما کمک کنید، چون در وزارت نفت برخی از مدیران ارشد مخالفت هستند و از ما کمک خواسته‌اند؛ این دو رویی و نفاق است. در زمان زنگنه این موضوع حذف شده بود و سال قبل خود دوستان به ما می‌گفتند می‌خواهیم این را انجام دهیم، اما دیگران نمی‌گذارند.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور گفت: شما به درستی گشت ارشاد مدیران را اعلام کردید تا بانیان وضع موجود سابق و مدیران غیرتحول خواه را کنار بگذارید و در مواردی هم اقدامات خوبی انجام شد، اما ظاهرا کارتان در وزارت نفت گره خورده است.

وی توضیح داد: سال قبل درباره یک معاون وزیر نفت گفتید پسر رفت پدر هم برود، اما پدر همچنان پیگیر اعزام پسر است؛ آقای رئیسی یک ماه قبل دفتر شما به وزیر نامه نوشت که دو مدیر ارشد نفتی ظرف ۲۴ ساعت کنار بروند. وزیرتان استعفا داد و چند روز در خانه نشست. این تعلل، گشت ارشاد مدیران شما را بی‌خاصیت خواهد کرد. به این فهرست آن پدر و این معاون دو رو را اضافه کنید.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به صراحت بیان می‌کنم افرادی در وزارت نفت مانع نجات کشور از بلبشوی قاچاق سنگین گاز مایع هستند و باعث باقی ماندن مردم در نابه‌سامانی توزیع ال پی جی شدند که ۲۰ روز پیش در کرج انفجار و حادثه آفرید و برخی از مردم دچار مشکل شدند.

شریعتی در پایان بیان کرد: از ابتدا پیگیر حقوق مردم بودم و از تخریب‌هایی که دنبال می‌کردند و دنبال خواهند کرد، نمی‌ترسم.

مطلب مرتبط:

پاسخ عبدی به نماینده مجلس؛ کسانی خجالت بکشند که در حال کاسبی با خون کودکان غزه هستند

واکنش نماینده مجلس انقلابی به انتشار فیش حقوقی ۱۰۰ میلیونی‌اش

منبع: جماران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی