تیتر امروز

عمان حادثه اصفهان را محکوم کرد/ رئیس کمیسیون اروپا خواستار خویشتن‌داری شد/ مخالفت چین با تشدید تنش‌ها
انتقام ایران از اسرائیل پس از حمله تروریستی (این گزارش بروزرسانی می‌شود)

عمان حادثه اصفهان را محکوم کرد/ رئیس کمیسیون اروپا خواستار خویشتن‌داری شد/ مخالفت چین با تشدید تنش‌ها

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران شنبه شب ۲۵ فروردین‌ماه حملات گسترده پهپادی و موشکی خود را به اسرائیل انجام...

پاسخ عبدی به نماینده مجلس؛ کسانی خجالت بکشند که در حال کاسبی با خون کودکان غزه هستند

عباس عبدی، تحلیل‌گر مسایل سیاسی و اجتماعی در پاسخ به مالک شریعتی، نماینده تهران در مجلس که درباره یادداشت او از جنگ حماس و اسرائیل نوشته بود «از خون کودکان شهید غزه خجالت نکشیدی؟!» نوشت: «کسانی باید خجالت بکشند که کودکان کشورشان در وضعی ناهنجار زندگی می‌کنند، ولی به نام نماینده مردم، فیش حقوقی صد میلیونی دارد، و در حال کاسبی با خون کودکان غزه هستند.»

کد خبر: ۱۵۷۴۶۰
۱۳:۲۸ - ۳۰ مهر ۱۴۰۲

پاسخ عبدی به نماینده تهران

دیدارنیوز: یک تحلیل‌گر سیاسی و اجتماعی به توییت نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی پاسخ داد.

به گزارش دیدارنیوز، عباس عبدی، به تازگی در روزنامه اعتماد یادداشتی با عنوان دور باطل خشونت نوشته بود که با واکنش مالک شریعتی، نماینده تهران در مجلس انقلابی مواجه شد. شریعتی درباره این یادداشت در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق که برای مردم ایران فیلتر است) نوشت: «آقای عباس عبدی بعد از کلی صغری کبری چیدن، توصیه کرده دولت اسرائیل را در کنار فلسطین به رسمیت بشناسند! از خون کودکان شهید غزه خجالت نکشیدی؟!»

عبدی هم در واکنش به این توییت، پاسخ نماینده مجلس را داد و نوشت: «ای‌کاش بجای خجالت کشیدن از خون کودکان شهید غزه دو کلمه حرف منطقی زده می‌شد. چون با این شیوه می‌توان گفت؛ کسانی باید خجالت بکشند که کودکان کشورشان در وضعی ناهنجار زندگی می‌کنند، ولی به نام نماینده مردم، فیش حقوقی صد میلیونی دارد، و در حال کاسبی با خون کودکان غزه هستند.»

پاسخ عبدی به نماینده تهران

مطلب مرتبط:

واکنش نماینده مجلس انقلابی به انتشار فیش حقوقی ۱۰۰ میلیونی‌اش

رقابت در نمایش اعزام به غزه

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی