تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!
دیدار مقامات آمریکایی و فلسطینی در رام الله

هشدار بلینکن درباره «جابه‌جایی اجباری» و محکومیت «نسل‌کشی» توسط عباس

آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا نسبت به «جابه‌جایی اجباری» فلسطینیان از غزه هشدار داد و محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین «نسل‌کشی» اسرائیلی‌ها را محکوم کرد.

کد خبر: ۱۵۸۰۹۴
۱۷:۱۴ - ۱۴ آبان ۱۴۰۲

هشدار بلینکن درباره «جابه‌جایی اجباری» و محکومیت «نسل‌کشی» توسط عباس

دیدارنیوز: آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا روز یکشنبه در رام‌الله با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی که اداره امور در کرانه باختری را در دست دارد، دیدار و گفتگو کرد.

این ملاقات در حالی انجام می‌شود که درخواست ایالات متحده از اسرائیل برای وقفه بشردوستانه در جنگ جاری با حماس هنوز با پاسخ مثبت تل‌آویو همراه نشده و جامعه بین‌المللی به شدت نگران عواقب حملات مرگبار اسرائیل علیه غیرنظامیان در غزه و گسترش یافتن این بحران به کرانه باختری و دیگر جبهه‌ها است.

محمود عباس در این دیدار بار دیگر بر ضروررت برقراری «آتش‌بس» فوری و توقف حملات اسرائیل به غزه تاکید کرد.

رئیس تشکیلات فلسطنینی همچنین در حضور وزیر خارجه آمریکا «نسل‌کشی» اسرائیلی‌ها در غزه را محکوم کرد.

این نخستین بار پس از آغاز جنگ غزه در هفت اکتبر است که وزیر امور خارجه آمریکا پس از چندین سفر به اسرائیل و اردن، از بخش اشغالی سرزمین‌های فلسطینی در کرانه باختری رود اردن بازدید می‌کند.

رئیس دستگاه دیپلماسی آمریکا به گفته یکی از سخنگویانش در این دیدار نسبت به «جا‌به‌جایی اجباری» فلسطینیان از غزه هشدار داد و خواستار پایان یافتن «خشونت افراط گرایان» علیه فلسطینی‌ها در کرانه باختری شد.

سفر بلینکن به رام‌الله با اعتراض‌های پراکنده فلسطینی‌هایی همراه شده که ایالات متحده را همدست و شریک «جنایات اسرائیل در غزه» می‌دانند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی