تیتر امروز

فوری؛ حمله ایران به اسرائیل/ واکنش ترامپ به حمله ایران با طعنه به بایدن/ مصر بیانیه داد
تهران در واکنش به شهادت فرماندهان سپاه در سوریه انتقام می‌گیرد

فوری؛ حمله ایران به اسرائیل/ واکنش ترامپ به حمله ایران با طعنه به بایدن/ مصر بیانیه داد

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران می‌خواهد به این حمله واکنش نشان دهد و تل‌آویو را «تنبیه» کند.
وزیر نفت توضیح می‌دهد

تولید روزانه نفت ایران چقدر است؟

اوجی، وزیر نفت گفت: تولید روزانه نفت از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه به روزانه حدود ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار بشکه افزایش پیدا کرده است.

کد خبر: ۱۵۷۹۲۶
۱۰:۵۸ - ۱۰ آبان ۱۴۰۲

تولید روزانه نفت ایران چقدر است؟

دیدارنیوز: جواد اوجی، وزیر نفت گفت: تولید روزانه نفت به ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار بشکه رسیده است.

جواد اوجی در حاشیه جلسه امروز (سه‌شنبه) هیئت دولت و در جمع خبرنگاران، بیان کرد: در شروع دولت تولید روزانه نفت ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه بیشتر نبود. خوشبختانه با اقداماتی که طی این ۲۴ ماه، وزارت نفت انجام داده است در راستای افزایش تولید نفت ما امروز به عدد ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار بشکه نفت رسیده ایم. ان شاء الله با برنامه ریزی‌های صورت گرفته و پروژه‌هایی سرمایه گذاری شده چه در بخش میادین، چه میادین مشترک و چه میادین مستقل و چه در خشکی و چه در دریا ان شاءالله رشد تولید نفت ما افزایشی خواهد بود.

وی در ادامه اظهار کرد: کارنامه ما در سه ماهه اول سال ۱۴۰۲ رشد اقتصادی گروه نفت و گاز ۱۹/۶ درصد به گواه آماری که سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی اعلام کرده اند، بوده است. انشاء الله ما این رشد را به صورت صعودی مستمر خواهیم داشت. با سرمایه گذاری که در حوزه میادین نفتی و گازی انجام می‌دهیم و افزایش ظرفیت پالایشگاه‌ها و محصولات پتروشیمی ان شاءالله تا پایان امسال و اوایل سال آتی رشد گروه نفت و گاز صعودی خواهد بود.

مطلب مرتبط:

ابهامات درآمد نفتی دولت

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی