تیتر امروز

اکبر حسنی: بانک‌ها برای تسهیلات تولید هزار بهانه می‌تراشند/ می‌توانستم با پولم دلار بخرم
بررسی موانع تولید در گفت‌وگو با مدیر عامل آریا چوب نفیس آفرینش+ویدیو

اکبر حسنی: بانک‌ها برای تسهیلات تولید هزار بهانه می‌تراشند/ می‌توانستم با پولم دلار بخرم

موانع، مشکلات و کارشکنی‌های مسیر تولید از ثبت درخواست و اخذ پروانه تا وارد کردن سخت افزار و موضوع ترخیص آن در گمرکات ایران در گفت‌وگوی دیدار با یک کارآفرین.
گزینه‌های اصولگرا‌های تندرو برای حذف قالیباف
چه کسی رئیس مجلس دوازدهم خواهد شد؟ دیدار گزارش می‌دهد:

گزینه‌های اصولگرا‌های تندرو برای حذف قالیباف

محمدباقر قالیباف گرچه نفر اول انتخابات مجلس دوازدهم از تهران نشد، اما همچنان انتظار دارد که در مقام شیخ مکلای جریان اصولگرا، در جایگاه خود ابقا شود، گزینه‌های دیگری نیز برای ریاست بر مجلس مطرح...
آینده معماری؛ از دانشگاه تا کف بازار کار
دیدار نخستین برنامه از "پریسکوپ" را منتشر می‌کند

آینده معماری؛ از دانشگاه تا کف بازار کار

با توجه به طیف گسترده علاقه مندی‌ها در دهه‌های اخیر در زمینه‌های شغلی و به طبع سردرگمی و عدم آگاهی نسل نوجوان و جوان (نسل Z) نسبت به آینده، بازار کار، میزان درآمد، جایگاه شغلی و اجتماعی هر حرفه...

رسانه دولت: «آرمیتا گراوند» درگذشت

سرانجام پس از چند روز شایعه و خبرهای مختلف درباره وضعیت آرمیتا گراوند، دختر دانش آموزی که در متروی تهران بی‌هوش شده بود، رسانه دولتی ایرنا دقایقی پیش مدعی شد که او جان خود را از دست داده است.

کد خبر: ۱۵۷۶۹۱
۱۰:۲۹ - ۰۶ آبان ۱۴۰۲

رسانه دولت: «آرمیتا گراوند» درگذشت

دیدارنیوز _ سرویس اجتماعی: یک رسانه دولتی از درگذشت آرمیتا گراوند خبر داد.

آرمیتای ۱۶ ساله در اوایل مهرماه در متروی میدان شهدای تهران دچار بی‌هوشی و بعد از حدود یک ماه در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بود، اما امروز (شنبه) خبرگزاری جمهوری اسلامی از مرگ او خبر داد.

پس از این اتفاق تلخ، روایت‌های رسمی و غیررسمی فراوانی درباره علت این حادثه برای آرمیتا گراوند منتشر شد؛ از برخورد سر او به لبه بیرونی ایستگاه و افت فشار و رفتن به کما تا ادعای برخی رسانه‌های فارسی‌زبان درباره درگیری بر سر حجاب.

روز دهم مهرماه بود که خبر بازداشت مریم لطفی خبرنگار روزنامه شرق منتشر شد؛ خبرنگاری که برای تهیه گزارش درباره این حادثه به بیمارستان فجر نیروی هوایی رفته بود اما بازداشت و چند ساعت بعد خبر آزادی او منتشر شد.

مطلب مرتبط:

شرق: مریم لطفی آزاد شد

همچنین یک وکیل دادگستری این سوال را مطرح کرده بود که اگر روایت رسمی از بیهوشی «آرمیتا گراوند» بدون‌نقص است، چرا یک خبرنگار بازداشت شده است؟

مطلب مرتبط:

اگر روایت رسمی از بیهوشی «آرمیتا گراوند» بدون‌نقص است، چرا یک خبرنگار بازداشت شد؟

همچنین سه روز پیش، احمد علیرضا بیگی، نماینده تبریز در مجلس گفته بود باید درمورد وضعیت آرمیتا گراوند از وزیر کشور سوال کنیم.

مطلب مرتبط:

علیرضابیگی: موضوع «آرمیتا گراوند» مهم است؛ باید از وزیر کشور سوال کنیم

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی