تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!
آنتونی بلینکن اعلام کرد

آمریکا به دنبال درگیری با ایران نیست؛ به ما حمله کنند، دفاع می‌کنیم

آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا در نشست شورای امنیت سازمان ملل با بیان این‌که آمریکا به دنبال جنگ با ایران نیست، گفت: اگر ایران یا نیرو‌های نیابتی‌اش به ما حمله کنند، ما از مردم و امنیت خود به سرعت دفاع می‌کنیم.

کد خبر: ۱۵۷۵۹۵
۲۰:۲۶ - ۰۲ آبان ۱۴۰۲

آمریکا به دنبال درگیری با ایران نیست

دیدارنیوز: آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا با توجه به شرایط پیش آمده پس از جنگ گسترده بین نیرو‌های مقاومت و اسرائیل اعلام کرد که واشنگتن به دنبال جنگ با تهران نیست.

بلینکن امروز سه‌شنبه در نشست شورای امنیت سازمان ملل اعلام کرد که آمریکا به دنبال جنگ با ایران نیست.

وزیر خارجه آمریکا در ادامه گفت: اگر ایران یا نیرو‌های نیابتی‌اش به ما حمله کنند، ما از مردم و امنیت خود به سرعت دفاع می‌کنیم.

در روز‌های گذشته ایالات متحده کمک‌های نظامی گسترده‌ای را به اسرائیل برای حمله به مردم غزه ارسال کرده است.

گروه‌های حقوق بشری تمام تاکتیک‌های جنگی اسرائیل را بر خلاف قوانین بین‌المللی توصیف کرده و آن‌ها را جنایت جنگی یا جنایت علیه بشریت خواندند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی