تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
آنتونی بلینکن اعلام کرد

آمریکا به دنبال درگیری با ایران نیست؛ به ما حمله کنند، دفاع می‌کنیم

آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا در نشست شورای امنیت سازمان ملل با بیان این‌که آمریکا به دنبال جنگ با ایران نیست، گفت: اگر ایران یا نیرو‌های نیابتی‌اش به ما حمله کنند، ما از مردم و امنیت خود به سرعت دفاع می‌کنیم.

کد خبر: ۱۵۷۵۹۵
۲۰:۲۶ - ۰۲ آبان ۱۴۰۲

آمریکا به دنبال درگیری با ایران نیست

دیدارنیوز: آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا با توجه به شرایط پیش آمده پس از جنگ گسترده بین نیرو‌های مقاومت و اسرائیل اعلام کرد که واشنگتن به دنبال جنگ با تهران نیست.

بلینکن امروز سه‌شنبه در نشست شورای امنیت سازمان ملل اعلام کرد که آمریکا به دنبال جنگ با ایران نیست.

وزیر خارجه آمریکا در ادامه گفت: اگر ایران یا نیرو‌های نیابتی‌اش به ما حمله کنند، ما از مردم و امنیت خود به سرعت دفاع می‌کنیم.

در روز‌های گذشته ایالات متحده کمک‌های نظامی گسترده‌ای را به اسرائیل برای حمله به مردم غزه ارسال کرده است.

گروه‌های حقوق بشری تمام تاکتیک‌های جنگی اسرائیل را بر خلاف قوانین بین‌المللی توصیف کرده و آن‌ها را جنایت جنگی یا جنایت علیه بشریت خواندند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی