تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!
زلنسکی عنوان کرد

نبرد کی‌یف علیه مسکو تضعیف نمی‌شود

ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین، روز یکشنبه در سخنرانی خود اعلام کرد که چیزی وجود ندارد که نبرد کی‌یف علیه مسکو را تضعیف کند.

کد خبر: ۱۵۶۵۸۷
۱۲:۳۳ - ۱۰ مهر ۱۴۰۲

زلنسکی: عزم ما در نبرد با روسیه تضعیف نمی‌شود

دیدارنیوز: این موضع زلنسکی، یک روز پس از تصویب لایحه بودجه موقت کنگره آمریکا که کمک به اوکراین را نادیده گرفت، اتخاذ شد.

رستم عمروف، وزیر دفاع اوکراین نیز جداگانه تاکید کرد که طی تماس تلفنی با لوید آستین، همتای آمریکایی خود، اطمینان خاطر در مورد تداوم کمک‌های نظامی بیشتر را دریافت کرده است.

عمروف در پلتفرم «ایکس» با استفاده از پرچم‌ها به جای نام کشورها نوشت: «آستین به من اطمینان داد که حمایت آمریکا از اوکراین «ادامه خواهد یافت» و «جنگجویان اوکراینی همچنان از حمایت قوی در میدان نبرد برخوردار خواهند شد.»

به نقل از العربیه، سخنگوی وزارت خارجه اوکراین گفت که کی‌یف با شرکای آمریکایی خود در جهت تضمین این موضوع کار می‌کند که طرح جدید بودجه، شامل تامین پول برای کی‌یف می‌شود و حمایت آمریکا همچنان پابرجاست.

زلنسکی، در یک سخنرانی ضبط شده به مناسبت تعطیلات روز مدافعان، مستقیماً به رای‌گیری در کنگره نپرداخت، اما عزم خود را برای نبرد تا کسب پیروزی تکرار کرد.

او اظهار داشت که هیچ کس نمی تواند ثبات اوکراین، قدرت تحمل و شجاعت این کشور را متوقف سازد.

تداوم نبرد تا روز پیروزی

زلنسکی با تاکید بر این که اوکراین تا روز پیروزی، دست از مقاومت و نبرد برنخواهد داشت، گفت: «با نزدیک‌شدن روزمره خود به آن (پیروزی) می‌گوییم: به نبرد هر قدرهم که هزینه‌ بردارد، ادامه خواهیم داد.»

این در حالی است که جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا یکشنبه اعلام کرد، جمهوری‌خواهان متعهد شده‌اند که از طریق رای‌گیری جداگانه به اوکراین کمک کنند و حمایت آمریکا تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند متوقف شود.

از سویی اولگ نیکولنکو، سخنگوی وزارت خارجه، نیز طی اظهار نظری در «فیس‌بوک» ضمن تلاش برای اطمینان‌دهی به اوکراینی‌ها در مورد حمایت آتی آمریکا از این کشور، تأکید کرد که کمک‌های مالی تصویب‌شده قبلی، تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی