تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!

عربستان حمله تروریستی در آنکارا را محکوم کرد

وزارت خارجه عربستان سعودی، حمله امروز (یکشنبه) به اداره امنیت وزارت کشور جمهوری ترکیه که منجر به زخمی‌شدن شماری از پرسنل امنیتی شد را به شدت محکوم کرد.

کد خبر: ۱۵۶۵۴۵
۱۸:۱۳ - ۰۹ مهر ۱۴۰۲

عربستان حمله تروریستی در آنکارا را محکوم کرد

دیدارنیوز: این وزارتخانه با تاکید بر مخالفت کامل سعودی با هر گونه خشونت، تروریسم و افراط گرایی، بار دیگر حمایت این پادشاهی از همه تلاش‌ها با هدف نابودی تروریسم و افراط گرایی در همه اشکال و مظاهر آن و خشکاندن منابع مالی این پدیده را خاطرنشان کرد.

به نقل از العربیه، وزارت خارجه سعودی همچنین صمیمانه‌ترین آرزو‌ها را برای شفای عاجل مجروحان و امنیت و سلامت برای ترکیه و مردم برادر آن، ابراز داشت.

حمله تروریستی در آنکارا

آنکارا صبح یکشنبه حمله تروریستی علیه اداره کل امنیت وزارت کشور ترکیه را شاهد بود.

به گزارش شبکه «سی‌ان‌ان»، صدای انفجاری در میدان «کیزیلای» آنکارا در ساعت ۹ و نیم صبح شنیده شد و نیرو‌های بزرگی از پلیس و عوامل اورژانس، بلافاصله به این منطقه سرازیر شدند.

صحنه‌های ویدئویی نشرشده در پلتفرم «ایکس»، خورو‌های پلیس در نزدیکی وزارت کشور را نشان داد و خیابان‌های منتهی به این منطقه، بسته شد.

علی برلی‌کایا، وزیر کشور ترکیه در حساب کاربری خود در «ایکس» نوشت: «حدود ساعت ۰۹:۳۰ صبح، دو تروریست سوار بر یک خوروی سبک تجاری، عملیات تروریستی را با استفاده از بمب‌ها مقابل ورودی وزارت کشور – اداره امنیت عمومی انجام دادند.»

وزیر کشور ترکیه افزود: «یکی از تروریست‌ها خود را منفجر کرد و دیگری از پای درآمد.»

طبق گفته وزیر کشور ترکیه، دو افسر پلیس نیز درجریان تبادل آتش، به شکلی سطحی زخمی شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی