تیتر امروز

‌می‌خوای بکن می‌خوای نکن
افاضات اضافه

‌می‌خوای بکن می‌خوای نکن

عوام الملک در هفته‌ای که گذشت به رابطه خاص بین عوام و خواص و علاقمندان به خواصیت پرداخته و شعر جالبی سروده است.
مشارکت در انتخابات؛ آری، نه!، با حضور مریم اشرفی گودرزی و حسین نقاشی
آخرین مناظره انتخاباتی در برنامه زاویه دیدارنیوز، + گزارش عکس

مشارکت در انتخابات؛ آری، نه!، با حضور مریم اشرفی گودرزی و حسین نقاشی

مناظره آخر؛ در برنامه زاویه دیدارنیوز دو فعال سیاسی از دو جریان شناخته شده کشور درباره جمهوریت، اسلامیت، استقلال، آزادی و انتخابات و همچنین دلایل خود در مورد مشارکت یا عدم مشارکت بحث و گفت‌وگو...
نماینده پیشین مجلس: درباره وعده ۴ میلیون مسکن سکوت کردند/ انتخابات نوعی تجدید بیعت است/ قدرت نه گفتن را پیدا کنیم/ یکی از نزدیکان فقیه شورای نگهبان در کار فروش صلاحیت بود
دومین قسمت از گفت‌وگو با محمود صادقی در برنامه رکن سه دیدارنیوز+ گزارش عکس

نماینده پیشین مجلس: درباره وعده ۴ میلیون مسکن سکوت کردند/ انتخابات نوعی تجدید بیعت است/ قدرت نه گفتن را پیدا کنیم/ یکی از نزدیکان فقیه شورای نگهبان در کار فروش صلاحیت بود

در دومین قسمت از گفت‌وگو با محمود صادقی، نماینده پیشین مجلس درباره شورای نگهبان، نظارت استصوابی، فهرست روزنه‌گشایی اصلاح‌طلبان و میانه‌روها، انتخابات مجلس دوازدهم و آینده ایران صحبت کردیم.
پس از قهرمانی در بازی‌های هانگژو مطرح شد

عطایی: مردم خوشحال شدند؛ به‌خودمان قول دادیم سهمیه بگیریم

بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان پس از قهرمانی در بازی‌های آسیایی هانگژو و کسب اولین طلا برای کاروان ایران از خوشحالی مردم سخن گفت و قولی که به خودشان داده‌اند تا در برزیل سهمیه المپیک را بگیرند.

کد خبر: ۱۵۶۳۳۶
۱۸:۵۵ - ۰۴ مهر ۱۴۰۲

عطایی

دیدارنیوز: سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: به خودمان قول دادیم که در برزیل سهمیه بگیریم. اگر موفق شویم مسابقات لیگ ملت‌های سال بعد برایمان تورنمنت تدارکاتی تلقی می‌شود.

بهروز عطایی بعد از قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار داشت: این تورنمنت سبب خوشحالی مردم شد و با نتیجه‌ای که رقم خورد، مردم خوشحال شدند. به هر حال در دو تورنمنت لیگ ملت‌ها و قهرمانی آسیا عملکردی که مدنظرمان بود، نداشتیم، اما امروز عملکرد قابل قبولی داشتیم. تیم چین هم میزبان و هم آماده بود. این تیم به ایران نیامد که خودش را برای طلای این بازی‌ها آماده کند. خدا را شکر که نتیجه برایمان رضایت بخش بود.

وی افزود: امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و در مسابقات بعدی هم سبب شادی مردم شویم.

سرمربی تیم ملی والیبال در خصوص تغییرات در ترکیب این تیم برای مسابقات انتخابی المپیک در برزیل گفت: ۱۲ بازیکن در هانگژو در اختیار داریم و برای سفر به برزیل دو بازیکن دیگر یعنی آرمان صالحی و مبین نصری به ما اضافه می‌شوند.

عطایی در رابطه با تغییر روش بازی تیم ملی عنوان کرد: در این تورنمنت روش بازی تیم ما تغییر کرده بود و ترکیبمان نیز نسبت به تورنمنت قبلی متفاوت بود. سعی می‌کنیم هر گونه تغییرات در جهت بهبود عملکرد تیم باشد.

وی در پایان در خصوص شانس تیم ملی برای کسب سهمیه المپیک در برزیل گفت: به خودمان قول دادیم که در برزیل سهمیه بگیریم. اگر موفق شویم، سال بعد مسابقات لیگ ملت‌ها برایمان تورنمنت تدارکاتی تلقی می‌شود. تمام انرژی بازیکنان برای کسب سهمیه در برزیل خواهد بود، اما اگر این اتفاق هم نیفتد، فرصت مجددی خواهیم داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی