تیتر امروز

زیدآبادی: جمهوری اسلامی رفتارش را عوض کند، می‌ماند/ رئیسی، بخشی از نظام قدرت است/ حماس حذف شود، نوبت ایران است
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب/ قسمت دوم

زیدآبادی: جمهوری اسلامی رفتارش را عوض کند، می‌ماند/ رئیسی، بخشی از نظام قدرت است/ حماس حذف شود، نوبت ایران است

آنچه در پیش رو می‌خوانید و می‌بینید، قسمت دوم گفت‌و‌گوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با احمد زیدآبادی، روزنامه نگار و فعال سیاسی اصلاح طلب است.
دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
پس از قهرمانی در بازی‌های هانگژو مطرح شد

عطایی: مردم خوشحال شدند؛ به‌خودمان قول دادیم سهمیه بگیریم

بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان پس از قهرمانی در بازی‌های آسیایی هانگژو و کسب اولین طلا برای کاروان ایران از خوشحالی مردم سخن گفت و قولی که به خودشان داده‌اند تا در برزیل سهمیه المپیک را بگیرند.

کد خبر: ۱۵۶۳۳۶
۱۸:۵۵ - ۰۴ مهر ۱۴۰۲

عطایی

دیدارنیوز: سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: به خودمان قول دادیم که در برزیل سهمیه بگیریم. اگر موفق شویم مسابقات لیگ ملت‌های سال بعد برایمان تورنمنت تدارکاتی تلقی می‌شود.

بهروز عطایی بعد از قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار داشت: این تورنمنت سبب خوشحالی مردم شد و با نتیجه‌ای که رقم خورد، مردم خوشحال شدند. به هر حال در دو تورنمنت لیگ ملت‌ها و قهرمانی آسیا عملکردی که مدنظرمان بود، نداشتیم، اما امروز عملکرد قابل قبولی داشتیم. تیم چین هم میزبان و هم آماده بود. این تیم به ایران نیامد که خودش را برای طلای این بازی‌ها آماده کند. خدا را شکر که نتیجه برایمان رضایت بخش بود.

وی افزود: امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و در مسابقات بعدی هم سبب شادی مردم شویم.

سرمربی تیم ملی والیبال در خصوص تغییرات در ترکیب این تیم برای مسابقات انتخابی المپیک در برزیل گفت: ۱۲ بازیکن در هانگژو در اختیار داریم و برای سفر به برزیل دو بازیکن دیگر یعنی آرمان صالحی و مبین نصری به ما اضافه می‌شوند.

عطایی در رابطه با تغییر روش بازی تیم ملی عنوان کرد: در این تورنمنت روش بازی تیم ما تغییر کرده بود و ترکیبمان نیز نسبت به تورنمنت قبلی متفاوت بود. سعی می‌کنیم هر گونه تغییرات در جهت بهبود عملکرد تیم باشد.

وی در پایان در خصوص شانس تیم ملی برای کسب سهمیه المپیک در برزیل گفت: به خودمان قول دادیم که در برزیل سهمیه بگیریم. اگر موفق شویم، سال بعد مسابقات لیگ ملت‌ها برایمان تورنمنت تدارکاتی تلقی می‌شود. تمام انرژی بازیکنان برای کسب سهمیه در برزیل خواهد بود، اما اگر این اتفاق هم نیفتد، فرصت مجددی خواهیم داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی