تیتر امروز

فوری؛ حمله ایران به اسرائیل/ واکنش ترامپ به حمله ایران با طعنه به بایدن
تهران در واکنش به شهادت فرماندهان سپاه در سوریه انتقام می‌گیرد

فوری؛ حمله ایران به اسرائیل/ واکنش ترامپ به حمله ایران با طعنه به بایدن

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران می‌خواهد به این حمله واکنش نشان دهد و تل‌آویو را «تنبیه» کند.
برای اولین بار در استان خوزستان

توزیع ۱۰ هزار بسته نوشت افزار در آبادان و خرمشهر

مدیرکل نوسازی مدارس استان خوزستات از اهدا ۱۰ هزار بسته نوشت افزار به دانش آموزان کم برخوردار در آبادان و خرمشهر خبر داد.

کد خبر: ۱۵۶۲۷۱
۱۸:۱۷ - ۰۳ مهر ۱۴۰۲

توزیع ۱۰ هزار بسته نوشت افزار در آبادان و خرمشهر

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان خوزستان؛ محمد سعیدی پور با تایید این خبر گفت: ده هزار بسته‌ نوشت افزار با انعقاد تفاهم نامه و همکاری سازمان منطقه آزاد اروند بین دانش آموزان آبادان و خرمشهر توزیع می‌شود.
محمد سعیدی پور با اشاره به ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی سازمان منطقه آزاد اروند جهت ساخت، بهسازی، نوسازی، تعمیر و زیباسازی مدارس آبادان و خرمشهر اختصاص داده شد.

وی افزود: این طرح براساس توافق انجام شده با مشارکت های مردمی این اداره کل با سازمان منطقه ازاد اروند در حال اجرا است.

مدیرکل نوسازی براساس نیازسنجی انجام شده در آبادان و خرمشهر مدارس به وسایل سرمایشی و میز و نیمکت نیاز دارند که ۱۰۰ میلیارد ریال در مرحله نخست برای تامین این وسایل از سوی منطقه آزاد اروند در نظر گرفته شده است.


مدیر کل نوسازی مدارس استان خوزستان با مهم دانستنن نقش خیران در مدرسه سازی ، از عموم جامعه خواست با ارتباط با مشارکت های مردمی این اداره کل در اقدام های خیرخواهانه تعمیر، توسعه و تجهیز مدارس استان مشارکت نمایند.

اولین روز از ماه مهر ۶۵ هزار و ۵۳۲ دانش آموز در ۲۹۰ واحد آموزشی آبادان سال تحصیلی جدید را همزمان با سراسر کشور آغاز کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی