تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!

رئیسی: آزادی ۵ زندانی آمریکایی با دلایل انسان دوستانه بود

ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری در گفتگو با مجری شبکه خبری سی‌ان‌ان گفت: آزادی ۵ زندانی آمریکایی با دلایل کاملا انسان دوستانه انجام شده است.

کد خبر: ۱۵۶۰۵۷
۱۸:۵۸ - ۲۹ شهريور ۱۴۰۲

رئیسی

دیدارنیوز: سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران در گفتگو با رسانه آمریکایی در نیویورک گفت که آزادی زندانیان آمریکایی با دلایل انسان دوستانه صورت گرفته است.

در ویدئویی که فرید زکریا مجری شبکه خبری سی‌ان‌ان از گفتگوی خود با رئیس جمهوری منتشر کرد، رئیسی گفت: آزادی ۵ زندانی آمریکایی با دلایل کاملا انسان دوستانه انجام شده است.

وی همچنین تاکید کرد دارایی‌های آزاد شده متعلق به مردم ایران است و تهران متعهد به هزینه کردن آن‌ها بمنظور برآورده کردن نیازهایش است.

مطلب مرتبط:

سی‌‍‌ان‌ان: ایران و آمریکا؛ دستاورد‌ها و خصومت‌ها/ واشنگتن پست: مبادله زندانی، مقدمه مذاکرات هسته‌ای

رئیس جمهوری در پاسخ به سوال مجری در مورد توافق تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا بیان کرد: موضوع تبادل زندانیان که در سوال شما مطرح شد، ما کاری را انجام دادیم که ناشی از انگیزه‌های انسان دوستانه بود.

رئیسی در خصوص زندانی‌ها توضیح داد: آن افرادی که در آمریکا زندانی شده بودند، تا جایی که ما مطلع شدیم، اطلاعاتمان نشان داد که آن‌ها به صورت ناعادلانه زندانی شدند، اما افرادی که در ایران زندانی شدند جرم مرتکب شدند. شکایات از طریق حقوقی پیگیری شد و آن‌ها محکوم شدند.

مطلب مرتبط:

۵ زندانی وارد خاک آمریکا شدند؛ «باورنکردنی است»

وی ادامه داد: یک فرصتی برای انجام این تبادل پیش آمد و این تبادل همانطور که گفتم کاملا ناشی از دلایل انسان دوستانه بود و من فکر می‌کنم این دستاورد باعث خوشحالی خانواده‌های زندانیان شد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی