تیتر امروز

دکتر مرادی: آمار اعلامی مجلس درباره رتبه ایران در بیماری هاری، قابل استناد نیست/ طباطبایی: به جای انسان‌ها، سگ‌ها را واکسینه کنید
گفت‌وگوی دیدار با رئیس و مدیر ترویج بیمارستان دامپزشکی مرکزی تهران:

دکتر مرادی: آمار اعلامی مجلس درباره رتبه ایران در بیماری هاری، قابل استناد نیست/ طباطبایی: به جای انسان‌ها، سگ‌ها را واکسینه کنید

ارائه یک آمار عجیب و غیرعلمی در مورد شیوع بیماری هاری در ایران، بحث‌برانگیز شده،در همین راستا دیدارنیوز گفت‌و‌گویی با دکتر امید مرادی و مجتبی طباطبایی، رئیس و مدیر ترویج بیمارستان دامپزشکی تهران...
نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما
نماینده پیشین مجلس در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در برنامه رکن سه

نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما "نیشگون" نمی‌گیرد/ حکومت اسلامی جایگزین جمهوری شده/ انشاالله، در دیدارنیوز با تاجزاده مناظره می‌کنم

محمد نعیمی‌پور در دومین قسمت از گفت‌وگوی اختصاصی خود با دیدارنیوز روش‌ افرادی چون مصطفی تاجزاده و مهدی نصیری را ژورنالیستی و بی‌حاصل دانست و گفت: سیاستمدار باید روشی مستقل از سر و صدای رسانه‌ای...
مردم توصیه‌های مدیریت بحران را جدی بگیرند

هشدار احتمال تندباد لحظه‌ای در استان تهران

حامد یزدی مهر، مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران نسبت به احتمال وقوع تندباد لحظه‌ای در استان هشدار داد و گفت: شهروندان نسبت به استحکام سازه‌های موقت و سست و تابلو‌های تبلیغاتی اطمینان حاصل کنند.

کد خبر: ۱۵۵۳۹۱
۱۸:۳۳ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۲

هشدار تندباد لحظه‌ای در استان تهران

دیدارنیوز: مدیریت بحران درباره احتمال وقوع تندباد لحظه‌ای در استان تهران هشدار داد.

حامد یزدی مهر، عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی (ع) اظهار داشت: همزمان با حضور گسترده و باشکوه مردم ولایی استان تهران در تجمع عظیم جاماندگان اربعین، امروز شاهد ارائه خدمات دستگاه‌های عضو ستاد مدیریت بحران در مسیر راهپیمایی جاماندگان اربعین در استان تهران بودیم که خوشبختانه این مراسم تاکنون در امنیت و سلامت کامل برگزار شده است.

یزدی مهر در ادامه از صدور هشدار زرد هواشناسی خبر داد و عنوان داشت: طبق پیش بینی سازمان هواشناسی از بعد از ظهر فردا پنجشنبه ۱۶ شهریور ماه تا روز یکشنبه ۱۹ شهریور ماه شاهد ناپایداری همرفتی خواهیم بود و در ارتفاعات به ویژه ارتفاعات شمال شرق گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید مورد انتظار است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با بیان اینکه بر اساس اعلام سازمان هواشناسی نیمه جنوبی استان برای فردا ۱۶ و پس فردا ۱۷ شهریور ماه با گاهی وزش باد شدید و در نواحی مستعد خیزش موقت گردوخاک همراه خواهد بود گفت: از ساکنین این مناطق می‌خواهیم احتیاط لازم را با توجه به احتمال سقوط اجسام از ارتفاعات داشته باشند و نسبت به ایمن سازی این اجسام اطمینان لازم را کسب کنند.

وی در ادامه بیان داشت: در زمان وقوع باد شدید احتمال خسارت به سازه‌های موقت و سست وجود دارد لذا مثل همیشه توصیه اکید مدیریت بحران به شهروندان این است که ذی نفعان از استحکام سازه‌ها و تابلو‌های تبلیغاتی مطمئن شوند تا خدایی ناکرده با حوادث ناگوار روبرو نشویم.

یزدی مهر در خصوص پارک خودرو در کنار و زیر درختان کهنسال و خشک نیز هشدار داد و گفت: از مردم عزیز می‌خواهیم توصیه‌های مدیریت بحران در این خصوص را جدی بگیرند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران به احتمال وقوع تندباد لحظه‌ای طی ۱۸ و ۱۹ شهریور ماه نیز اشاره کرد و افزود: طبق پیش بینی هواشناسی در استان تهران به ویژه نواحی جنوب و جنوب غرب احتمال وقوع این پدیده وجود دارد.

یزدی مهر با تاکید بر ضرورت آمادگی همه جانبه دستگاه‌های ذیل مدیریت بحران به واسطه انجام مانور‌های مختلف اظهار داشت: ابلاغ صدور هشدار برای تمام دستگاه‌های تابعه انجام شده است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی