تیتر امروز

دکتر مرادی: آمار اعلامی مجلس درباره رتبه ایران در بیماری هاری، قابل استناد نیست/ طباطبایی: به جای انسان‌ها، سگ‌ها را واکسینه کنید
گفت‌وگوی دیدار با رئیس و مدیر ترویجی بیمارستان دامپزشکی مرکزی تهران:

دکتر مرادی: آمار اعلامی مجلس درباره رتبه ایران در بیماری هاری، قابل استناد نیست/ طباطبایی: به جای انسان‌ها، سگ‌ها را واکسینه کنید

ارائه یک آمار عجیب و غیرعلمی در مورد شیوع بیماری هاری در ایران، بحث‌برانگیز شده،در همین راستا دیدارنیوز گفت‌و‌گویی با دکتر امید مرادی و مجتبی طباطبایی، رئیس و مدیر ترویجی بیمارستان دامپزشکی تهران...
نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما
نماینده پیشین مجلس در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در برنامه رکن سه

نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما "نیشگون" نمی‌گیرد/ حکومت اسلامی جایگزین جمهوری شده/ انشاالله، در دیدارنیوز با تاجزاده مناظره می‌کنم

محمد نعیمی‌پور در دومین قسمت از گفت‌وگوی اختصاصی خود با دیدارنیوز روش‌ افرادی چون مصطفی تاجزاده و مهدی نصیری را ژورنالیستی و بی‌حاصل دانست و گفت: سیاستمدار باید روشی مستقل از سر و صدای رسانه‌ای...
پس از ۷ سال، قانون جنجالی لغو شد

خبر خوب فوتبالی؛ پایان بازی در زمین‌ بی‌طرف/ ستاره‌ها به ایران می‌آیند!

کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمی خبر داد که دیدار‌های باشگاه‌های ایرانی و عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۴ دیگر در زمین بی‌طرف برگزار نمی‌شود و نمایندگان دو کشور در زمین طرف مقابل به میدان خواهند رفت.

کد خبر: ۱۵۵۲۸۱
۱۷:۰۳ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۲

خبر خوب فوتبالی؛

دیدارنیوز: با اعلام رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، دیدار نمایندگان ایران و عربستان به صورت رفت و برگشت و در زمین یکدیگر برگزار می‌شود.

بالاخره و پس از هفت سال، قانون برگزاری دیدار‌های نمایندگان ایران و عربستان در زمین بی طرف لغو شد و اکنون تیم‌های دو کشور می‌توانند در زمین خود، پذیرای طرف مقابل باشند. این خبری است که به صورت رسمی توسط AFC تأیید و از فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا اعمال می‌شود.

در بیانیه رسمی که در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا و با تیتر "بازی‌های تیم‌های ایرانی و عربستانی به صورت خانگی و خارج از خانه برگزار می‌شود" منتشر شده، آمده است:

کنفدراسیون فوتبال آسیا با خوشحالی تایید می‌کند که تمامی مسابقات بین تیم‌های ملی و باشگاه‌های فدراسیون‌های فوتبال عربستان (SAFF) و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (FFIRI) به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود.

این پیشرفت مثبت به دنبال توافقی پیشگامانه بین فدراسیون های دو کشور انجام و امروز به AFC ابلاغ شده است.

خبر خوب فوتبالی؛

قبل از توافق امروز بین دو اتحادیه عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا، طبق تصمیم کمیته مسابقات و کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۶، تمامی مسابقات بین تیم‌های ایرانی و عربستانی در سطح ملی و باشگاهی در مکان‌های بی طرف برگزار می‌شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا از این حرکت تاریخی استقبال می‌کند، زیرا نشان دهنده تعهد فدراسیون‌های ایران و عربستان به تقویت روابط نزدیکتر بین جوامع فوتبالی مربوط به خود است که به باشگاه‌ها اجازه می‌دهد مسابقات را در زمین خود میزبانی کنند و از استادیوم‌های خارج از خانه در کشور طرف مقابل بازدید کنند، مسئله‌ای که به ایجاد یک تجربه جذاب‌تر و هیجان انگیز برای طرفداران و بازیکنان به طور یکسان کمک می‌کند.

هواداران پرشور در سراسر عربستان سعودی، ایران و کل آسیا اکنون می‌توانند منتظر فصل جدید و هیجان انگیزی در فوتبال باشگاهی و ملی باشند، زیرا تیم‌های ایرانی و عربستانی با روحیه رقابت و رفاقت مبارزه می‌کنند.

با توجه به اینکه بازی‌های خانگی و خارج از خانه فصل ۲۰۲۳/۲۴ لیگ قهرمانان آسیا بین باشگاه‌های ایرانی و عربستانی از ۱۹ سپتامبر آغاز می‌شود، کنفدراسیون فوتبال آسیا به طور کامل متعهد به تضمین ایمنی و امنیت همه طرف‌های درگیر در این مسابقات است، در حالی که تأییدیه‌های لازم کمیته‌های مربوطه AFC را تضمین می‌کند.

بدین ترتیب دیدار‌های نمایندگان ایران و عربستان به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود. حضور ستاره‌های مطرح تیم‌های سعودی از جمله رونالدو، نیمار، بنزما و سایرین در ایران، منوط به تجهیز استادیوم‌های آزادی و نقش جهان به استفاده از فناوری کمک داور ویدویی (VAR) است.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی