تیتر امروز

آسیب شناسی مناسک حسینی
دیدگاه محمد منصورنژاد، پژوهشگر دینی درباره مناسک حسینی

آسیب شناسی مناسک حسینی

محمد منصورنژاد، محقق و دین پژوه در یادداشتی تحلیلی، مناسک و عزاداری محرم را مورد آسیب‌شناسی قرار داده است.
از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
امام جمعه اهواز:

رسانه‌های غربی صحنه پرشور اربعین را سانسور می‌کنند

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: مراسم اربعین حرکت جمعی به سوی امام و حجت الهی است و رسانه‌های غربی نمی‌خواهند این صحنه پرشور را رسانه‌ای کنند.

کد خبر: ۱۵۵۱۰۶
۱۹:۲۸ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۲

رسانه‌های غربی صحنه پرشور اربعین را سانسور می‌کنند

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدنبی موسوی فرد در آیین سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته بیان کرد: امروز سیدالشهدا در نوک قله است اما غربی‌ها حاضر نیستند این صحنه پرشور را رسانه‌ای کنند.
وی با بیان اینکه اربعین اتصال دهنده ظرفیت‌های اسلامی در جهان است، افزود: مراسم اربعین در مسیر آماده سازی جهان برای ظهور امام زمان (عج) بوده و این موضوع در حال ظهور و تجلی است.
امام جمعه اهواز گفت: مراسم اربعین حرکت جمعی به سوی امام و حجت الهی است که نشان دهنده تشکیل تمدن نوین اسلامی و دشمن شناسی است.
وی ضمن تشکر از نیروی انتظامی در برقراری نظم در مرزها افزود: این همایش بزرگ و معنوی با عزم و اراده تمام مسئولان به خوبی در حال برگزاری بوده و زائران با احترام عازم کشور عراق می شوند.
موسوی فرد بر تذکر لسانی درباره حجاب، تاکید کرد و گفت: اقدام دشمن تصویرسازی غلط، پنهان کاری دستاوردهای ۴۵ ساله انقلاب، سیاه نمایی و برجسته سازی کاستی‌ها و کمبودها است لذا بر همه واجب می‌شود که در این زمینه ورود کنند.
وی در پایان با اشاره به اینکه سفره مردم در ۱۰ سال اخیر تنگ شده است، افزود: رهبری بارها خطاب به مسئولان فرمودند که زحمات آنها باید در سفره‌های مردم نمود پیدا کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی