تیتر امروز

آسیب شناسی مناسک حسینی
دیدگاه محمد منصورنژاد، پژوهشگر دینی درباره مناسک حسینی

آسیب شناسی مناسک حسینی

محمد منصورنژاد، محقق و دین پژوه در یادداشتی تحلیلی، مناسک و عزاداری محرم را مورد آسیب‌شناسی قرار داده است.
از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.

۳۱۶ پرونده تخلف برای مشاوران املاک خوزستان تشکیل شد

معاون نظارت وبازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: ۳۱۶ پرونده برای مشاوران املاک متخلف در استان طی بازرسی‌های انجام شده از ابتدای امسال تاکنون تشکیل شد.

کد خبر: ۱۵۴۸۱۳
۱۶:۱۲ - ۰۴ شهريور ۱۴۰۲

۳۱۶ پرونده تخلف برای مشاوران املاک خوزستان تشکیل شد

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: بهرام جباری با بیان اینکه بازدید و بازرسی از مشاوران و بنگاه‌های املاک برای جلوگیری از تخلفات احتمالی است اظهارکرد: این بازرسی‌ها در فصل تابستان همزمان با افزایش جابه جایی‌ها شدت بیشتری گرفته است.
وی با اشاره به اینکه مشاوران املاک در وضعیت بازار مسکن بسیار اثر گذار هستند افزود: بازرسی‌های مستمر از مشاورین املاک ادامه دارد تا از این طریق، شاهد کاهش التهاب‌های پیش آمده در بازار مسکن باشیم
معاون نظارت وبازرسی اداره کل صمت خوزستان ادامه داد: گشت‌های مشترک بازرسی از مشاوران املاک توسط بازرسان ادارات کل صمت، راه وشهرسازی، تعزیرات حکومتی، پلیس امنیت اقتصادی، اماکن و اتحادیه مسکن در ۲ نوبت صبح و عصر انجام می‌شود.
وی عمده تخلفات صورت گرفته توسط مشاورین املاک را درج نکردن نرخنامه، ارائه نشدن صورت حساب دقیق به مشتری، گران فروشی درمعاملات، نداشتن پروانه کسب و رعایت نکردن سایر ضوابط و مقررات مربوطه در حوزه مسکن ومعاملات نظام صنفی اعلام کرد.
معاون نظارت وبازرسی اداره کل صمت خوزستان گفت: مردم درصورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ و یا به اداره کل صمت خوزستان اطلاع دهند.
در خوزستان بیش از سه هزار مشاور املاک وجود دارد. طبق اعلام مدیر کل تعزیرات حکومتی خوزستان، مشاوران املاک غیر مجاز در استان در حال شناسایی هستند.
معاون عمرانی استاندار خوزستان پیش‌تر از انجام تخلف ساخت و ساز غیرمجاز در برخی بنگاه‌های املاک استان خبر داد.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی