تیتر امروز

نماینده پیشین مجلس: درباره وعده ۴ میلیون مسکن سکوت کردند/ انتخابات نوعی تجدید بیعت است/ قدرت نه گفتن را پیدا کنیم/ یکی از نزدیکان فقیه شورای نگهبان در کار فروش صلاحیت بود
دومین قسمت از گفت‌وگو با محمود صادقی در برنامه رکن سه دیدارنیوز+ گزارش عکس

نماینده پیشین مجلس: درباره وعده ۴ میلیون مسکن سکوت کردند/ انتخابات نوعی تجدید بیعت است/ قدرت نه گفتن را پیدا کنیم/ یکی از نزدیکان فقیه شورای نگهبان در کار فروش صلاحیت بود

در دومین قسمت از گفت‌وگو با محمود صادقی، نماینده پیشین مجلس درباره شورای نگهبان، نظارت استصوابی، فهرست روزنه‌گشایی اصلاح‌طلبان و میانه‌روها، انتخابات مجلس دوازدهم و آینده ایران صحبت کردیم.
فعال اصولگرا: رقیب اصلاح‌طلبان در سیستم نظارتی نفوذ کرده/ ائتلاف «روزنه‌گشایان» بی تاثیر است/ به بهانه اسلامیت بسیاری را قیچی می‌کنند/ فامیل بازی کشور را به قهقرا می‌برد
وهاب عزیزی، دبیرکل جهادگران در گفت‌وگو با برنامه رکن سه دیدارنیوز+ گزارش عکس

فعال اصولگرا: رقیب اصلاح‌طلبان در سیستم نظارتی نفوذ کرده/ ائتلاف «روزنه‌گشایان» بی تاثیر است/ به بهانه اسلامیت بسیاری را قیچی می‌کنند/ فامیل بازی کشور را به قهقرا می‌برد

وهاب عزیزی دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی مهمان ما در برنامه رکن سه دیدارنیوز بود و به پرسش‌های ما درباره آخرین تلاش‌های انتخاباتی جریان متبوع خود پاسخ گفت.
مازنی: افراطی‌گری کشور را به ته دره می‌برد/ نسبت به استعفای دولت موقت انتقاد دارم/ برای دفاع از هویت اصلاح‌طلبی نامزد شدم
گفت‌وگو با احمد مازنی نماینده سابق مجلس در برنامه رکن سه دیدارنیوز+ گزارش عکس

مازنی: افراطی‌گری کشور را به ته دره می‌برد/ نسبت به استعفای دولت موقت انتقاد دارم/ برای دفاع از هویت اصلاح‌طلبی نامزد شدم

حجت‌الاسلام احمد مازنی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس دهم و نامزد دوره دوازدهم در برنامه رکن سه دیدارنیوز به پرسش‌های ما پاسخ داد.
حمله از ویارئال می‌آید؛ چوکووئزه به اضافه دانجوما

طارمی از زیر دریا به میلان می‌رود؟

میلان برای جذب ساموئل چوکووئزه پیشتاز است و قطعی شدن این انتقال به معنای پایان رویای حضور مهدی طارمی در لباس روسونری خواهد بود.

کد خبر: ۱۵۲۹۸۲
۱۳:۲۷ - ۲۹ تير ۱۴۰۲

طارمی از زیر دریا به میلان می‌رود؟

 

دیدارنیوز: یک مجله مد معروف در ماه ژوئن، لیستی از رنگ‌های مد در فصل تابستان را منتشر کرد. از خاکستری مرواریدی تا آبی پودری، تقریباً همه اینها، رنگ‌های ملایمی هستند. اگر طراحان مد اجازه می‌دادند، میلان سلیقه دیگری برای تعیین رنگ‌های فصل داشت.

روسونری در ماه ژوئن روی آبی شرط بندی کرد. آن‌ها لوفتوس چیک به همراه پولیشیچ را از چلسی به خدمت گرفتند، اما در ماه جولای مستقیما به سراغ رنگ زرد روشن می‌روند، یعنی ویارئال.

جورجیو فورلانی (مدیرعامل میلان) برای دو بازیکن با ویارئال صحبت کرده است... و البته این موضوع جای تعجب ندارد چرا که روسونری مدت هاست به دنبال ساموئل چوکووئزه و آرنات دانجوما است. میلان در تلاش برای سرعت بخشیدن به معامله چوکووئزه که در حال انجام یک نبرد شخصی و راه دور با مهدی طارمی است.

داستان از این قرار است که میلان هنوز هم می‌تواند یک بازیکن با ملیتی غیر از اتحادیه اروپا را از یک باشگاه خارجی به خدمت بگیرد و یک دربی بزرگ بین طارمی و چوکووئزه رخ داده است: آن‌ها دو نامزد اصلی برای پیوستن به تیم پیولی هستند.

وضعیت کاملاً روشن است. میلان یک قرارداد چند ساله تعریف شده به چوکووئزه پیشنهاد داده که حقوق ۴ میلیون یورو در هر فصل را برای این بازیکن در پی دارد؛ یک قرارداد مهم. یا باید با ویارئال با توافق رسید یا با پورتو برای طارمی به نتیجه رسید و میلان به طور جدی برای جذب یکی از این دو نفر تلاش می‌کند.

تصور این است که اگر میلان بخواهد برای جذب طارمی تلاش کند، میان خواسته‌های دو باشگاه فاصله وجود دارد، اما این اختلاف آنقدر زیاد نیست که روسونری از جذب طارمی دست بکشد. رسیدن به توافقی ۲۵ میلیون یورویی غیرممکن نیست که با اضافه کردن پاداش ها، می‌تواند رقم اولیه را افزایش یا کاهش دهد.

در نهایت چه کسی به تیم اضافه می‌شود؟ اگر چوکووئزه بیاید، آث میلان باید یک مهاجم اروپایی یا با ملیتی خارج از اتحادیه اروپا که در ایتالیا بازی می‌کند را انتخاب کند. برخی‌ها جذب طارمی را ترجیح می‌دهند، زیرا ژیرو به کمک نیاز دارد و برای یک مهاجم مرکزی سخت است که بتواند تمام انتظارات را برآورده کند. برخی نیز خواستار جذب چوکووئزه هستند، که می‌تواند مشکل جناح راست را به سرعت حل می‌کند

پیولی در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۳ از براهیم دیاز، مسیاس، سلماکرز و همچنین ربیچ استفاده کرد. یک سال بعد، او دوست دارد همه این کار‌ها را دوباره انجام دهد. چوکووئزه هدف اول است، کریستین پولیسیچ نیز می‌تواند در آن سمت بازی کند، لوکا رومرو نامی خواهد بود که در صورت ماندن در میلان، به انتهای لیست اضافه می‌شود. سپس پرونده دانجوما نیز وجود دارد.

دانجوما نقش اصلی این داستان است که سبب شده میلان برای دو بازیکن با ویارئال صحبت کند. آرنات دانجوما، قلب مهاجم دوم است، بازیکنی که برای میلان به عنوان جوکر هجومی مفید است. او قدرت دریبل زنی و شتاب دارد که می‌تواند در ایتالیا بسیار مفید باشد، برای پیولی او می‌تواند در سمت راست، چپ و بین این دو پست بازی کند. میلان او را به صورت قرضی با حق خرید می‌خواهد. او می‌تواند با مبلغی حدود ۴ میلیون جذب شود.

همین دلیل، میلان نیاز دارد با ویارئال و حتی بیشتر از آن، با پورتو، گفتگو کند. تیم پرتغالی همچنان برای فروش طارمی موضع سختی دارد، اما ویارئال... آن‌ها در حال مذاکره هستند. قرارداد چوکووئزه در ژوئن ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد و هیچ تیمی در حال حاضر پیشنهاد دیوانه کننده‌ای برای او ارسال نکرده است. ساموئل قبلاً به میلان بله را گفته است: این ترجیح اوست. سپس، تنها چیزی که باقی می‌ماند این است که منتظر ماموریت در ته دریا باشیم. یک زیردریایی قرمز و سیاه در کنار زیردریایی زرد قرار گرفت: او نمی‌خواهد بدون امضای روی یک تکه کاغذ به سطح زمین بازگردد.

 

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی