تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.

آتش‌سوزی در مخزن‌های نفتی شهرک صنعتی خلیج فارس

آتش سوزی سه مخزن بزرگ فرآورده‌های نفتی در شرکت نفت آفتاب واقع در شهرک صنعتی خلیج فارس بندرعباس تاکنون یک مصدوم داشته و هفت نفر از عوامل آتش نشانی نیز به علت گرمازدگی تحت درمان قرار گرفتند.

کد خبر: ۱۵۲۴۶۱
۱۸:۰۴ - ۱۹ تير ۱۴۰۲

آتش‌سوزی در مخزن‌های نفتی شهرک صنعتی خلیج فارس

دیدارنیوز: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان افزود: این افراد از عوامل آتش نشانی و اطفاء حریق بودند که یکی از آن‌ها دچار سوختگی سطح ۳ شده و ۷ نفر دیگر نیز به علت آثار ناشی از گرمازدگی توسط عوامل اورژانس درمان شدند.

رویا جهانگیری یادآور شد به دنبال گزارش آتش سوزی در مجتمع صنعتی خلیج فارس واقع در غرب بندرعباس تیم واکنش سریع و امدادی اورژانس استان به محل آتش سوزی اعزام شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ابراز کرد: پس از نخستین گزارش آتش سوزی بالگرد اورژانس استان جهت بررسی وسعت و میزان آتش سوزی به محل اعزام شد.

جهانگیری خاطر نشان کرد: هم اکنون یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و سه دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های اورژانس گچین، بلوار ساحلی، اورژانس بانوان به محل اعزام شده و میزان خسارت جانی و مالی در دست بررسی است.

وی افزود: بر اساس ارزیابی هوایی اورژانس بندرعباس از پنج مخزن همجوار، ۲ مخزن منفجر شده و آتش سوزی گسترده‌ای رخ داده است.

جهانگیری گفت: تمام مراکز درمانی و بیمارستانی در حال آماده باش هستند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی