تیتر امروز

مناظره انتخاباتی؛ مشارکت آری، مشارکت نه!
علی اصغر شفیعیان و حسین جعفری، دلایل خود برای شرکت و عدم شرکت در انتخابات بیان کردند

مناظره انتخاباتی؛ مشارکت آری، مشارکت نه!

دیدارنیوز در ادامه برنامه‌های انتخاباتی خود، در «برنامه زاویه»، میزبان حسین جعفری پژوهشگر دینی به عنوان مخالف و علی اصغر شفیعیان روزنامه‌نگار به عنوان موافق مشارکت در انتخابات، بود.
برای پاکبان پل نیایش
دیدار گزارش می‌دهد:

برای پاکبان پل نیایش

خبر قتل پاکبان پل نیایش، دیدارنیوز را برآن داشت تا به بررسی اتفاق‌هایی که در گوشه و کنار کشور برای پاکبان‌ها می‌افتد و شاید خیلی از آن‌ها هم خبری نمی‌شود بپردازد.
محمد فاضلی: شرایط امروز جامعه مانند سال‌های قبل از انقلاب ۵۷ است/ظرف مشارکت کوچکتر از تقاضا است/حمله نظامی به ایران شر مطلق است
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با پژوهشگر و جامعه شناس (قسمت دوم)

محمد فاضلی: شرایط امروز جامعه مانند سال‌های قبل از انقلاب ۵۷ است/ظرف مشارکت کوچکتر از تقاضا است/حمله نظامی به ایران شر مطلق است

در قسمت دوم گفت‌وگو با دکتر محمد فاضلی، پژوهشگر و جامعه شناس به مقایسه جامعه قبل از ۵۷ و جامعه امروز پرداختیم و آسیب‌های جدی بروز جنگ با آمریکا را بررسی کردیم.
در کشور پوتین چه خبر است؟

جنگ داخلی روسیه؛ از واکنش آمریکا تا «فساد و دروغ» در مسکو

پس از درگیری‌های نظامی شدید میان روسیه و گروه مزدور واگنر، آمریکا به این تحولات واکنش نشان داد و یوگنی پریگوژین، رئیس واگنر در پاسخ بخ پوتین، رئیس جمهور اعلام کرد که این گروه با «فساد، دروغ و بوروکراسی» در روسیه مخالف است.

کد خبر: ۱۵۱۶۱۱
۱۷:۵۵ - ۰۳ تير ۱۴۰۲

جنگ داخلی روسیه؛ از واکنش آمریکا تا «فساد و دروغ» در مسکو

دیدارنیوز: آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد که درباره تحولات جاری در روسیه با وزرای خارجه گروه هفت و جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفتگو گرده است.

بلینکن در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت که آمریکا با متحدان و شرکای خود هماهنگی نزدیک خواهد بود.

متیو میلر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا نیز با بیان اینکه کشورش وضعیت کنونی روسیه را زیر نظر دارد، تأکید کرد که این موضوع، تغییری در سیاست حمایتی واشنگتن از کی‌یف ایجاد نخواهد کرد.

پریگوژین به سخنان پوتین واکنش نشان داد

یوگنی پریگوژین، رئیس گروه مزدوران نظامی واگنر با رد سخنان ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در نطق تلویزیونی اخیرش گفت که این گروه با «فساد، دروغ و بوروکراسی» در روسیه مخالف است.

پریگوژین در واکنش به پوتین که رهبر گروه واگنر را به خیانت متهم کرد، گفت که او و نیروهایش میهن‌پرست هستند و افزود: «آن‌هایی که امروز با ما مخالفت می‌کنند افرادی هستند که دور تفاله‌ها جمع شده‌اند.»

رئیس گروه واگنر با اشاره به حضور نیروهایش در جنگ اوکراین و آفریقا، مقام‌های روسیه را به سوء‌استفاده و دزدی متهم کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی