تیتر امروز

هشدار فرمانده ارتش به اسرائیل/ عمان حادثه اصفهان را محکوم کرد/ رئیس کمیسیون اروپا خواستار خویشتن‌داری شد
انتقام ایران از اسرائیل پس از حمله تروریستی (این گزارش بروزرسانی می‌شود)

هشدار فرمانده ارتش به اسرائیل/ عمان حادثه اصفهان را محکوم کرد/ رئیس کمیسیون اروپا خواستار خویشتن‌داری شد

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران شنبه شب ۲۵ فروردین‌ماه حملات گسترده پهپادی و موشکی خود را به اسرائیل انجام...
به ما رعایا ربطی ندارد، شما بکنید!
افاضات اضافه

به ما رعایا ربطی ندارد، شما بکنید!

در هفته‌ای که گذشت، عوام‌الملک به مسایل مهم و حساسی چون موی نسوان پرداخته و درباره حوادث اخیر در کشور گفته ما عوام، رعیتی بیش نیستیم و نباید این را فراموش کنیم.
جلوی نماینده افشاگر «شاسی بلند» گرفته شد

قالیباف: «علیرضابیگی» اجازه نطق ندارد!/ صباغیان: این شان نمایندگی نیست

پس از اینکه محمدرضا صباغیان در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس مجلس گفت که علیرضابیگی (نماینده تبریز و افشاگر رسوایی واگذاری خودرو به برخی از نمایندگان) مدتی است از نطق ۷ دقیقه‌ای محروم شده و این شان نمایندگی نیست، قالیباف در پاسخ به این تذکر گفت: با تصمیم هیات نظارت بر رفتار نمایندگان، علیرضابیگی اجازه نطق ندارد!

کد خبر: ۱۵۰۸۸۵
۰۹:۱۰ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۲

قالیباف: «علیرضابیگی» اجازه نطق ندارد!

دیدارنیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر صباغیان گفت: شورای نظارت بر رفتار نمایندگان در نامه‌ای به هیات رئیسه بحثی را پیرامون علیرضابیگی (نماینده افشاگر رسوایی شاسی بلند) مطرح کرده و برهمین اساس جلوی نطق ایشان گرفته شده است.

محمدرضا صباغیان در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس مجلس بیان کرد: امروز صبح که با علیرضابیگی صحبت می‌کردم ایشان گفت که مدتی است از نطق ۷ دقیقه‌ای محروم شده است این شأن نمایندگی نیست، شاید فردا نوبت ما باشد. از ریاست مجلس شورای اسلامی انتظار می‌رود تا اجازه ندهند حقوق نمایندگان ضایع شود.

مطلب مرتبط:

علیرضابیگی: برخی نمایندگان شاسی‌بلند را به نام عروس و دامادشان دریافت کردند!

«رئیسی» به کاری که بلد نبود، ورود کرد

«علیرضابیگی»؛ نماینده افشاگر شاسی بلندها تفهیم اتهام شد

علیرضابیگی: افشاگری‌ام سیاسی نیست؛ نظر «قالیباف» درباره فساد چه بود؟

محمدباقر قالیباف در پاسخ به تذکر صباغیان بیان کرد: شورای نظارت بر رفتار نمایندگان نامه‌ای را به هیات رئیسه نوشته و در آنجا بحثی داشته و بر این اساس است که آقای علیرضا بیگی اجازه نطق ندارند. این تصمیم در هیات رئیسه گرفته نشده بلکه تصمیم هیات نظارت بر رفتار نمایندگان است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی