تیتر امروز

از ایرنای ناصری تا ایرنای نادری/ عبدالله ناصری: جمهوری اسلامی، مرگ اسلام سیاسی را تسریع کرد
گفت‌وگوی ویژه دیدارنیوز با مدیرعامل پیشین ایرنا

از ایرنای ناصری تا ایرنای نادری/ عبدالله ناصری: جمهوری اسلامی، مرگ اسلام سیاسی را تسریع کرد

عبدالله ناصری مدیرعامل پیشین ایرنا با وجود کسالت و مشکل تکلم و تحرک تحت بیماری ALS، با دیدار گفت‌وگویی انجام داده است که مطالعه آن را پیشنهاد می‌کنیم.
مصطفی ملکیان: مردم در ۱۴۰۱ پیروز میدان بودند/ دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهم کرد/ دفاعم از انقلاب ۵۷ اشتباه بود
گفت‌و‌گوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با فیلسوف و متفکر معاصر (قسمت اول)

مصطفی ملکیان: مردم در ۱۴۰۱ پیروز میدان بودند/ دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهم کرد/ دفاعم از انقلاب ۵۷ اشتباه بود

استاد مصطفی ملکیان، فیلسوف و متفکر معاصر یکی دیگر از مهمانان ویژه فصل جدید برنامه اصل ۲۷ بود؛ گفت‌وگوی دیدار با او در دو قسمت منتشر خواهد شد؛ این گفت‌وگو را حتما ببینید.
مسئله قره‌باغ چیست؟ چرا آذربایجان و ارمنستان بر سر آن می‌جنگند؟
از چشم جهان (۱۱۳)؛ بلومبرگ بررسی کرد:

مسئله قره‌باغ چیست؟ چرا آذربایجان و ارمنستان بر سر آن می‌جنگند؟

خبرگزاری بلومبرگ در گزارشی مفصل به درگیری قفقاز پرداخته و اینکه پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، جمهوری‌های آذربایجان و ارمنستان بار‌ها به خاطر منطقه ناگورنو قره‌باغ با هم جنگیده‌اند.

شایعه؛ ۲ استقلالی در لیست خرید ساپینتو!

ریکاردو ساپینتو، سرمربی جنجالی فصل گذشته استقلال سرانجام قراردادش را با آپوئل قبرس نهایی کرد تا راه او و آبی‌ها پس از یک فصل از هم جدا شود. در این میان گفته می‌شود ساپینتو برخی از بازیکنان استقلال را در لیست خرید خود قرار داده است.

کد خبر: ۱۵۰۸۱۷
۰۹:۳۷ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

شایعه؛ ۲ استقلالی در لیست خرید ساپینتو!

دیدارنیوز: در خبر‌های مربوط به حضور ریکاردو ساپینتو در باشگاه قبرسی مشخص شد که این مربی و مدیر برنامه‌هایش از اردیبهشت روی این پروژه برنامه‌ریزی می‌کردند.

خبرورزشی نوشت: «با انتقال رسمی ریکاردو ساپینتو به لیگ فوتبال قبرس و هدایت تیم آپوئل این کشور در فصل آینده فوتبالی مشخص شد که سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان تهرانی قصد دارد فصل آینده در اروپا مربیگری کند.

از نکات جالب توجه در ارتباط با اخبار مربوط به ساپینتو و تصمیم غیرمنتظره اش این بود که خیلی از هواداران استقلال تصور می‌کردند این مربی می‌خواهد در استقلال بماند.

انتشار متن اخیر در صفحه اینستاگرام ساپینتو ثابت می‌کرد او دوست دارد در ایران و استقلال بماند، اما انجام پروسه کار عقد قرارداد با تیم قبرسی به قدری سریع اتفاق افتاد که هواداران این تیم هم متوجه شدند که او تا چه اندازه آن‌ها را فریب داده بود.

با این وجود از افراد نزدیک به سرمربی فصل گذشته استقلال خبردار شدیم او پیش از عقد قرارداد رسمی با باشگاه آپوئل قبرس از آن‌ها قول گرفته که دو تن از ستاره‌های فصل گذشته استقلال را همراه با خودش به این تیم منتقل کند.

اینکه کدام یک از بازیکنان استقلال مد نظر ساپینتو هستند به طور دقیق مشخص نیست، اما ظاهراً یک بازیکن در خط حمله و یک بازیکن در خط دفاع استقلال جزو نفراتی هستند که صاف ساپینتو می‌خواهد آن‌ها را با خودش به تیم آپوئل قبرس ببرد و آنجا از این دو نفر در ترکیب تیمش استفاده کند.

شنیده‌ها از افراد نزدیک به ساپینتو حاکی از آن است او پیش از جدایی از استقلال نیز صحبت‌های ابتدایی را با دو ستاره مورد نظر انجام داده و به آن‌ها وعده داده بود که قصد دارد نقاط ضعف تیم جدیدش در قبرس در خط حمله و دفاع را با وجود این دو نفر از بین ببرد.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی