تیتر امروز

از ایرنای ناصری تا ایرنای نادری/ عبدالله ناصری: جمهوری اسلامی، مرگ اسلام سیاسی را تسریع کرد
گفت‌وگوی ویژه دیدارنیوز با مدیرعامل پیشین ایرنا

از ایرنای ناصری تا ایرنای نادری/ عبدالله ناصری: جمهوری اسلامی، مرگ اسلام سیاسی را تسریع کرد

عبدالله ناصری مدیرعامل پیشین ایرنا با وجود کسالت و مشکل تکلم و تحرک تحت بیماری ALS، با دیدار گفت‌وگویی انجام داده است که مطالعه آن را پیشنهاد می‌کنیم.
مصطفی ملکیان: مردم در ۱۴۰۱ پیروز میدان بودند/ دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهم کرد/ دفاعم از انقلاب ۵۷ اشتباه بود
گفت‌و‌گوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با فیلسوف و متفکر معاصر (قسمت اول)

مصطفی ملکیان: مردم در ۱۴۰۱ پیروز میدان بودند/ دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهم کرد/ دفاعم از انقلاب ۵۷ اشتباه بود

استاد مصطفی ملکیان، فیلسوف و متفکر معاصر یکی دیگر از مهمانان ویژه فصل جدید برنامه اصل ۲۷ بود؛ گفت‌وگوی دیدار با او در دو قسمت منتشر خواهد شد؛ این گفت‌وگو را حتما ببینید.
مسئله قره‌باغ چیست؟ چرا آذربایجان و ارمنستان بر سر آن می‌جنگند؟
از چشم جهان (۱۱۳)؛ بلومبرگ بررسی کرد:

مسئله قره‌باغ چیست؟ چرا آذربایجان و ارمنستان بر سر آن می‌جنگند؟

خبرگزاری بلومبرگ در گزارشی مفصل به درگیری قفقاز پرداخته و اینکه پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، جمهوری‌های آذربایجان و ارمنستان بار‌ها به خاطر منطقه ناگورنو قره‌باغ با هم جنگیده‌اند.
با اشاره به تغییر ساعت ادارات تهران از فردا مطرح شد

شاکری: دولت باید در تغییر ساعات کار ادارات دقیق‌تر عمل می‌کرد

اقبال شاکری، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که دولت سیزدهم باید در تغییر ساعات کار ادارات با ایجاد هماهنگی بین ادارات و تمام اجزای مرتبط با آن‌ها دقیق‌تر عمل می‌کرد.

کد خبر: ۱۵۰۶۳۵
۱۳:۵۱ - ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

شاکری: دولت باید در تغییر ساعات کار ادارات دقیق‌تر عمل می‌کرد

دیدارنیوز: نماینده مردم تهران در مجلس، با بیان اینکه در قانون تغییر ساعات کار برعهده دولت قرار داده شده است تا هماهنگی‌های لازم را در این زمینه انجام دهد تاکید کرد که دولت باید در تغییر ساعات کار ادارات با ایجاد هماهنگی بین ادارات و تمام اجزای مرتبط با آن‌ها دقیق‌تر عمل می‌کرد.

اقبال شاکری در تشریح مشکلاتی که به دنبال عدم هماهنگی بین بخش‌های مختلف مرتبط با فعالیت ادارات اعم از مهد کودک‌ها یا تغییر در ساعت اجرای طرح ترافیک متناسب با تغییر ساعات کار ادارات ایجاد خواهد شد، گفت: در قانون تغییر ساعات کار برعهده دولت قرار داده شده است تا هماهنگی‌های لازم را در این زمینه انجام دهد بنابراین دولت وظیفه دارد متناسب با آن تمام اجزا را هماهنگ کند.

مطلب مرتبط:

پایان شناوری زمان؛ ساعت کاری ادارات ۶ صبح آغاز می‌شود

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: به نظر می‌رسد که باید این کار دقیق‌تر صورت بگیرد و ساعات کار سایر اجزای فعال روزانه در شهر اعم از مهدکودک‌ها و ساعات اجرای طرح ترافیک، همچنین دوایر دیگری که مردم با آن‌ها سروکار دارند همچون بانک‌ها و ادارات خاص نیز تغییر پیدا کند.

به نقل از خانه ملت، عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اگر یکی از این اجزا با تغییر ساعات کار ادارات هماهنگ نباشد قطعا مشکلات زیادی برای خانواده‌ها به ویژه کارمندان ایجاد خواهد شد بنابراین لازم است اجزای دیگر مرتبط با فعالیت ادارات که به صورت روزانه فعالیت دارند نیز در این زمینه هماهنگ باشند.

پیش از این سید مجتبی شفیعی؛ مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به این پرسش که با توجه به تغییر ساعت کاری ادارات از روز ۱۶ خردادماه سال جاری و شروع ساعت کاری از ساعت ۶ صبح تا ۱۳ عصر، آیا ساعت اجرای طرح ترافیک در پایتخت تغییر خواهد کرد یا خیر، گفته بود: تاکنون تصمیمی بر تغییر ساعت طرح ترافیک در تهران اخذ نشده است و تعیین ساعت طرح ترافیک با شورای عالی ترافیک است و در صورت تصمیم بر تغییر ساعت طرح با توجه به تغییر ساعت کار ادارات این موضوع در شورای ترافیک مطرح و تصویب خواهد شد.

در حال حاضر طرح ترافیک از ساعت ۶/۳۰ صبح آغاز و تا ساعت ۱۸ عصر در تهران اجرا می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی