تیتر امروز

از ایرنای ناصری تا ایرنای نادری/ عبدالله ناصری: جمهوری اسلامی، مرگ اسلام سیاسی را تسریع کرد
گفت‌وگوی ویژه دیدارنیوز با مدیرعامل پیشین ایرنا

از ایرنای ناصری تا ایرنای نادری/ عبدالله ناصری: جمهوری اسلامی، مرگ اسلام سیاسی را تسریع کرد

عبدالله ناصری مدیرعامل پیشین ایرنا با وجود کسالت و مشکل تکلم و تحرک تحت بیماری ALS، با دیدار گفت‌وگویی انجام داده است که مطالعه آن را پیشنهاد می‌کنیم.
مصطفی ملکیان: مردم در ۱۴۰۱ پیروز میدان بودند/ دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهم کرد/ دفاعم از انقلاب ۵۷ اشتباه بود
گفت‌و‌گوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با فیلسوف و متفکر معاصر (قسمت اول)

مصطفی ملکیان: مردم در ۱۴۰۱ پیروز میدان بودند/ دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهم کرد/ دفاعم از انقلاب ۵۷ اشتباه بود

استاد مصطفی ملکیان، فیلسوف و متفکر معاصر یکی دیگر از مهمانان ویژه فصل جدید برنامه اصل ۲۷ بود؛ گفت‌وگوی دیدار با او در دو قسمت منتشر خواهد شد؛ این گفت‌وگو را حتما ببینید.
سرویس‌های بهداشتی بین راهی، سیم کارت‌های بدون فیلتر و نصب
دیدار از دغدغه‌های وزارت در روز جهانی گردشگری گزارش می‌دهد

سرویس‌های بهداشتی بین راهی، سیم کارت‌های بدون فیلتر و نصب "ایتا" برای رونالدو!

تفاوت روز جهانی گردشگری در ایران با سایر کشور‌ها از زمین است تا آسمان؛ زیرا آن‌ها دغدغه سیم کارت بدون فیلتر با نصب ایتا و بله و سرویس‌های بهداشتی بین راهی ندارند!

آتش‌سوزی در کارگاه مبل‌سازی شیراز

رئیس سازمان آتش نشانی شیراز، از حریق گسترده کارگاه مبل در سلطان آباد خبر داد و گفت: این حریق با تلاش ۳۰ نفر از آتش نشان اطفا شد.

کد خبر: ۱۵۰۵۵۶
۲۰:۱۸ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

آتش‌سوزی در کارگاه مبل‌سازی شیراز

دیدارنیوز: هادی عیدی پور اظهار داشت: ساعت ۱۴:۲۲ بعد از ظهر امروز وقوع حریق گسترده در کارگاه مبل سازی، چوب و ام دی اف و ابر؛ واقع در خیابان شهید زارعی سلطان آباد شیراز به سامانه ۱۲۵ گزارش شد و با توجه به گستردگی آتش، ۳۰ نفر از نیرو‌های عملیاتی آتش نشان از ۷ ایستگاه عملیاتی با ۷ خودرو سنگین و نیمه سنگین به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه آتش سوزی با سرعت عمل آتش نشانان قبل از سرایت به کارگاه ها، سوله‌ها و منازل اطراف اطفاء شد، در تشریح جزئیات این حادثه گفت: این حریق در یک سوله ۴۰۰ متر مربعی با کاربری کارگاه مبل سازی، چوب و ام دی اف و ابر؛ رخ داده بود و به دلیل مملو بودن کارگاه از چوب و مبلمان به سرعت گسترش و در حال سرایت به منازل مسکونی بود.

رئیس سازمان آتش نشانی شیراز در ادامه عنوان کرد: با وجود مواد قابل اشتعال، دود و شعله زیاد در این کارگاه، مهار حریق با مدیریت فرماندهی عملیات کنترل شد.

عیدی پور افزود: به دلیل حساسیت عملیات آتش نشانان از چند جهت و با چند رشته لوله آبدهی پر فشار عملیات اطفای حریق را آغاز کردند و با آبگیری متوالی، خنک کردن و لکه گیری بعد از مدتی تلاش بی وقفه توانستند حریق را مهار و خاموش کنند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به حجم بالای شعله‌های آتش و گستردگی حریق هنوز میزان دقیق خسارت مشخص نیست و با وجود خسارت مالی، خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته و سه مصدوم که در محل کارگاه حضور داشتند توسط آتش نشانان تحویل عوامل اورژانس شدند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی