تیتر امروز

دادخواه: مهرگان جشن آزادی است/ دادگری و شادی در اسطوره و تاریخ، الهام‌بخش امروز و همیشه ماست
ششمین برنامه «با فرهنگ» پیرامون دادخواهی و شادی در اسطوره و تاریخ ایران؛

دادخواه: مهرگان جشن آزادی است/ دادگری و شادی در اسطوره و تاریخ، الهام‌بخش امروز و همیشه ماست

در ششمین برنامه‌ی «با فرهنگ»، دکتر محمدعلی دادخواه با شرح اسطوره و فلسفه‌ی جشن‌های ایرانی، جشن مهرگان را جشن پیروزی و آزادی عنوان می‌کند و دادگری، شادی و خرد را بنیان این جشن‌ها می‌داند.
باختیم ولی زانو نزدیم
افاضات اضافه

باختیم ولی زانو نزدیم

در یادداشت‌های روزانه عوام‌الملک که هفته گذشته را مرور کرده، این بار او از راه دور عملکرد کاروان دولت ایران در مقر سازمان ملل در نیویورک را مورد توجه و بررسی قرار داده است.
بیانیه مهم و مشترک سه تشکل صنفی-سیاسی فرهنگیان ایران
به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید (اختصاصی دیدارنیوز)

بیانیه مهم و مشترک سه تشکل صنفی-سیاسی فرهنگیان ایران

انجمن اسلامی معلمان، سازمان معلمان ایران و مجمع فرهنگیان ایران اسلامی، سه تشکل صنفی و سیاسی ایران، به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳، با نگاهی به اتفاقات ایران (از شهریور ۱۴۰۱ تا به امروز)،...

حمله مسلحانه به رئیس شبکه بهداشت و درمان بشاگرد

در یک اقدام مسلحانه، منزل مسکونی رئیس شبکه بهداشت و درمان بشاگرد مورد اصابت چند گلوله از سوی فرد یا افرادی قرار گرفت که تحقیقات تکمیلی برای دستگیری افراد دخیل در این حادثه در حال انجام است.

کد خبر: ۱۵۰۳۳۸
۲۰:۲۲ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۲

حمله مسلحانه به رئیس شبکه بهداشت و درمان بشاگرد

دیدارنیوز: در ساعات اخیر خبر تیراندازی به رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد در فضای مجازی منتشر شد که حواشی مختلفی داشت.

در خبر‌های فضای مجازی آمده بود پیرداد نجفی، رئیس شبکه بهداشت و درمان بشاگرد ساعت ۲۲ دیشب هنگام برگشت از محل کارش مورد سوء قصد افراد ناشناس قرار گرفت و با سلاح کلاشنیکف ۱۲ تیر به وی شلیک کردند.

در همین زمینه مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان اظهار داشت: شب گذشته حوالی ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه فرد یا افرادی به سمت منزل مسکونی رئیس شبکه بهداشت و درمان بشاگرد تیرانداز می‌کنند که این تیراندازی‌ها غالبا بی‌هدف بوده و تنها دو گلوله به آشپزخانه این منزل برخورد کرده است.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان گفت: خوشبختانه در این اقدام، به هیچ فردی آسیب وارد نشد و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد در سلامت کامل به سر می‌برد.

وی تصریح کرد: بلافاصله پس از این حادثه شورای تامین شهرستان بشاگرد برگزار و تصمیمات لازم برای شناسایی و دستگیری فرد یا افراد دخیل در این اقدام مسلحانه گرفته شد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان گفت: شب گذشته ۲ نفر مشکوک به دست داشتن در این اقدام مسلحانه دستگیر شدند و امروز نیز یک نفر دیگر دستگیر شد، این افراد مظنون به مشارکت در تیراندازی هستند و تحقیقات در خصوص این پرونده همچنان از سوی مراجع انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی در حال انجام است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی