تیتر امروز

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید
افاضات اضافه

خوشحال نبودن را غیرقانونی کنید

در هفته‌ای که سپری شد بسیاری از خواص مطابق سنوات گذشته توصیه‌ها و افاضات جالب و راهگشایی برای بهبود زندگی عوام داشتند که عوام‌الملک جختی توانسته برای چند تای آنها شرحی بنویسد.
بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟
از چشم جهان (۹۶)

بحران انسانی اوکراین، یک سال پس از جنگ چگونه است؟

از زمان آغاز تهاجم همه جانبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین در فوریه ۲۰۲۲، بیش از هشت میلیون نفر از این کشور گریخته‌اند، تا گسترده‌ترین بحران آوارگان اروپا از جنگ جهانی دوم تاکنون...

ترکیب ابتدایی پرسپولیس برای نیمه نهایی جام حذفی

ساعت شش و نیم عصر امروز پرسپولیس بدون تغییر نسبت به بازی قبلی به مصاف هوادار خواهد رفت تا فینالیست دوم جام حذفی مشخص شود.

کد خبر: ۱۵۰۱۳۵
۱۸:۰۳ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۲

ترکیب ابتدایی پرسپولیس برای نیمه نهایی جام حذفی

 

دیدارنیوز: امروز در ورزشگاه دستگردی، هوادار در نیمه نهایی جام حذفی میزبان پرسپولیس است. سرخ‌ها پس از قهرمانی در لیگ در پی دبل قهرمانی با فتح جام حذفی هستند. این تیم ابتدا باید هوادار را از پیش رو بردارد تا دربی تاریخی پایتخت در فینال شکل بگیرد.

در چارچوب دروازه پرسپولیس، علیرضا بیرانوند قرار گرفته است. برخلاف لیگ سرخ‌ها تا اینجا در جام حذفی کلین شیت نداشته‌اند و بیرو در پی این است که برای نوزدهمین بار در این فصل و نخستین بار در جام حذفی دروازه خود را بسته نگه دارد.

گئورگی گولسیانی و مرتضی پورعلی‌گنجی زوج خط دفاع سرخ‌ها را تشکیل می‌دهند. دانیال اسماعیلی‌فر دفاع راست و علی نعمتی مدافع چپ سرخ‌ها است. میلاد سرلک تک هافبک دفاعی پرسپولیس است و سروش رفیعی نیز هافبک تهاجمی قرمزها در ترکیب است.

سعید صادقی و مهدی ترابی که این روزها در آماده‌ترین فرم خود قرار دارند دو وینگر پرسپولیس هستند. در خط حمله نیز وحید امیری به عنوان مهاجم سایه کار می‌کند و عیسی آل‌کثیر فوروارد هدف قرمزپوشان است.

نکته مهم اینکه هفت بازیکن ترکیب اصلی پرسپولیس، در خطر محرومیت از دربی احتمالی در فینال قرار دارند و در صورت دریافت کارت و صعود پرسپولیس از بازی بعدی محروم خواهند بود.

علیرضا بیرانوند، میلاد سرلک، دانیال اسماعیلی‌فر، مرتضی پورعلی‌گنجی، مهدی ترابی، عیسی آل‌کثیر و سعید صادقی بازیکنان تک کارته ترکیب پرسپولیس هستند و سینا اسدبیگی نیمکت نشین نیز در خطر محرومیت قرار دارد.

یحیی به ترکیب برنده خود که با آن به صدر جدول و قهرمانی لیگ رسید دست نزده و امیدوار به قهرمانی با همین ترکیب در جام حذفی است.

ترکیب پرسپولیس برابر هوادار: علیرضا بیرانوند، گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی، سروش رفیعی، پورعلی‌گنجی، مهدی ترابی، میلاد سرلک، وحید امیری، سعید صادقی و عیسی آل‌کثیر

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی